Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Essential s 34 % zľavou?

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Essential s 34 % zľavou?
Zdroj | Xiaomi
Richard Pliešovský
Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Essential s 34 % zľavou?
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Elektrické kolobežky patria medzi obľúbené dopravné prostriedky – a to nielen medzi mladými. Ich cena nie je najmenšia a preto sme sa rozhodli vypátrať pre vás naozaj zaujímavú zľavu. Našli sme, teraz môže byť váš model Xiaomi Mi Essential s 34,7 % zľavou. Dobré, však?

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | Xiaomi

Kolobežka má hmotnosť len 12 kilogramov, no unesie až 100 kg pasažiera. Výkon motora je 250 W, maximálna rýchlosť 20 km/h a dojazd do 20 km. Kapacita batérie je 5 200 mAh, poradí si až s 10 % stúpaním. Vďaka kvalitnému brzdovému systému E-ABS a reflexným prvkom sa počas jazdy budete cítiť bezpečne. O zvýšenú bezpečnosť sa postarajú tiež reflexné prvky vpredu, po stranách a vzadu.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Mi Essential zložíte, alebo rozložíte za pár sekúnd. Riadenie je pohodlné a intuitívne, citlivý ručný plyn ovládate prstami. Jediným tlačidlom kolobežku dokážete vypnúť, zapnúť, prepnúť rýchlostný režim ako i rozsvietiť predné svetlo. Multifunkčný displej zobrazí vašu aktuálnu rýchlosť. Po prepojení s appkou Xiaomi Home môžete sledovať podrobné štatistiky jazdy.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Mi Essential sa bežne predávala za 379,86 eur, no momentálne si ju môžete kúpiť už d 247,89 eur. To je zľava vo výške 34,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.