Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Elegantné Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm teraz kúpite o 165 € lacnejšie

Elegantné Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm teraz kúpite o 165 € lacnejšie
Zdroj | Samsung
Tomáš Šmidák
Elegantné Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm teraz kúpite o 165 € lacnejšie
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Inteligentné hodinky sú stále žiadanejším tovarom. Okrem toho, že sa z nich môže stať skvelý módny doplnok, vedia vám pomôcť v mnohých aspektoch každodenného života. Či už ide o zaznamenávanie fyzických aktivít, monitorovanie spánku či zvýšenie pracovnej produktivity. Len ťažko by ste na trhu hľadali hodinky, ktoré všetko toto zvládajú lepšie ako Samsung Galaxy Watch4. Teraz ich môžete mať navyše v elegantnej verzii Classic 46mm a so zľavou 42 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm sú dizajnovo veľmi univerzálne. Vďaka tomu ich môžete nosiť k obleku do divadla rovnako, ako ich môžete zobrať so sebou večer do posilňovne. Ich vzhľad viete rýchlo meniť aj pomocou remienkov, ktorých výber je pomerne pestrý. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá najmä v čiernej pôsobí veľmi elegantným dojmom. Poteší tiež odolnosť voči vode až do hĺbky 50 m.

Zdroj | Samsung

 

Displej má uhlopriečku 1,4″ a veľkosť 34,6mm. Nakoľko je vybavený technológiou Super AMOLED, môžete sa tešiť na živé farby, hlbokú čiernu a tiež dobrú čitateľnosť aj za slnečného počasia. Hodinky môžete ovládať dotykom alebo pomocou otočnej lunety. Tá je jedným z dôvodov, prečo sú tieto hodiny tak obľúbené. Ovládanie je vďaka nej presné, rýchle a intuitívne.

Pozrite si

Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu

Galaxy Watch4 Classic poháňa dvojjadrový procesor Exynos W920, ktorý dopĺňa grafický akcelerátor Mali-G68. Spolu s 1,5 GB RAM by mali tieto hodinky zvládnuť každodenné úkony bez problémov. Operačný systém je v tomto prípade Android vo verzii Wear OS s nadstavbou One UI Watch 3.

Zdroj | Samsung

Nakoľko ide o inteligentné hodinky, ponúkajú celú plejádu funkcií. Okrem toho, že prostredníctvom nich viete odpovedať na správy, spravovať notifikácie, prehrávať hudbu či nájsť vaše zariadenie, slúžia aj ako váš osobný fitness tréner. Či už preferujete beh, cyklistiku, chôdzu, veslovanie, plávanie, turistiku, cvičenie v posilňovni alebo iné.

Zdroj | Samsung

S automatickou detekciou začatia aktivity a senzormi, ktoré vám ju budú merať, budete môcť sledovať váš progres v reálnom čase. Zo zdravotných funkcií sa určite oplatí spomenúť monitoring spánku, meranie saturácie kyslíku v krvi, meranie úrovne stresu, meranie krvnného tlaku, EKG, detekciu chrápania, detekciu pádu a ďalšie.

Pozrite si

Koľko si priplatíme za nové hodinky Samsung Galaxy Watch5?

Zdroj | Samsung

Spárovať ich môžete aj s natívnou Samsung aplikáciou, prostredníctvom ktorej si môžete nastaviť hodinky presne tak ako budete chcieť. Výdrž batérie by mala byť na úrovni dvoch dní a kompatibilné sú so výlučne so zariadeniami s operačným systémom Android.

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm prišli na trh na konci roka 2021 za cenu 394 €. Dnes si ich môžete kúpiť so zľavou 42 % za 229 €.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.