Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

E3 2018 - Sony oznámilo skromný, no za to pvotriedny výber nových titulov

E3 2018 - Sony oznámilo skromný, no za to pvotriedny výber nových titulov
Zdroj | Premier Gaming and Technology News Network
Michal Spiegel
E3 2018 - Sony oznámilo skromný, no za to pvotriedny výber nových titulov
Zdroj | Premier Gaming and Technology News Network
Zdroj | Premier Gaming and Technology News Network

E3 2018, prezentácia spoločnosti Sony a 3:00 ráno. To je obvyklý čas, kedy má tento japonský gigant predstavenie nových titulov. Čo všetko si pre nás spoločnosť Sony tento rok pripravila?

Každoročné porovnávanie toho, či bola lepšia prezentácia Microsoftu alebo Sony, bude tento rok ľahké. Obe spoločnosti vytasili síce tie najvyššie kalibre, no môžeme uznať, že Microsoft toho oznámil ďaleko viac. Napriek tomu sa Sony nemá za čo hanbiť.

Pozrite si

Microsoft na výstave E3 boduje najmä pokračovaniami perfektných hier

The Last of Us Part 2

Prezentáciu ako inak otvorila dlho očakávaná ukážka z pokračovania jednej z najlepších PlayStation hier The Last of Us. Uviedol ju krátky koncert skladateľa a autora úvodného motívu – Gustavo Santaolalla. Gameplay ukážka navnadila na poriadnu dávku brutality, no dátum vydania stále oznámený nebol.

Destiny 2 Forsaken

Oznámenia sa dočkal aj datadisk pre multiplayerovú akciu Destiny 2. DLC bude dostupné od 4. septembra 2018.

Ghost of Tsushima

Novinka od štúdia Sucker Punch sa ukázala v perfektnom a dychberúcom gameplay traileri. Samuraji, nádherná grafika a zaujímavá hrateľnosť. To nás čaká v tejto zaujímavej hre.

Control

Krátky teaser na novinku od štúdia Remedy nám ukazuje hru, v ktorej sa pohráme s fyzikou. Očakávať ju môžeme už v roku 2019.

Resident Evil 2

Jedno z prekvapení večera bolo oznámenie remasteru klasiky Resident Evil 2. Tešiť sa môžeme na sviežu grafiku a návrat do Raccoon City. Dátaum vydania je 25.1.2019.

Kingdom Hearts 3

Rozprávková akcia Kingdon Hearts nemohla chýbať na žiadnej z prezentácii tohtoročnej E3. Výnimkou nie je ani Sony E3 prezentácia a ukážka nám odhalila ďalšie postavy vrátane Jacka Sparrowa. Rovnako ako Resident Evil 2, aj túto hru môžeme očakávať 25.1.2019.

Death Stranding

Hra, na ktorú sa tešili hádam všetci. V najnovšom traileri očakávanej exkluzivity od vizionára Hidea Kojimu sme mohli konečne vidieť kúsok gameplayu a tiež obrovský a graficky nádherný svet. Zmätení sme ešte viac než pred trailerom, no to asi každý po pozretí videí k Death Stranding. V hre sa môžeme tešiť na profesionálne herecké výkony od hviezd ako Norman Reedus, Mads Mikkelsen či Léa Seydoux.

Nioh 2

Spoločnosť Sony pokračovala krátkou ukážkou z druhého pokračovania hry Nioh. Prvý trailer však z druhého pokračovania veľa neprezrádza.

Pozrite si

Herné pecky, ktoré nám ukázala EA na E3

Trover Saves the Universe

Na Sony E3 prezentácii bol ukázaný aj krátky trailer na bláznivú novú hru Trover Saves the Universe. Pôjde o animovanú arkádovú skákačku.

Deracine

Sony na prezentácii oznámilo aj titul Deracine, ktorý bude určený pre hranie vo virtuálnej realite VR. Tešiť sa môžeme na umelecké spracovanie a krásnu hudbu.

Spider-Man

Krátku a tiež celkom zvláštnu konferenciu Sony uzatvára ďalší gameplay z nového Spider-Mana. Gameplay je ako vždy perfektný, no ako klinec večera určite nezafungoval.

 

Zdroj