Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

E-kolobežka Ninebot MAX G30LE je teraz o 267 € lacnejšia

E-kolobežka Ninebot MAX G30LE je teraz o 267 € lacnejšia
Zdroj | Segway
Richard Pliešovský
E-kolobežka Ninebot MAX G30LE je teraz o 267 € lacnejšia
Zdroj | Segway
Zdroj | Segway

Jar a vysoké ceny benzínu prinášajú nebývalý záujem o elektrické kolobežky. To, okrem iného, potvrdzujú aj štatistiky nákupného poradcu Herueka. Dnes sme pre vás vybrali luxusný model Ninebot MAX G30LE, ten si teraz si môžete kúpiť so zľavou 34,4 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Ninebot MAX G30LE poteší veľkým dojazdom – až do 40 kilometrov. Kolobežka má 10” bezdušové pneumatiky s ochranou proti defektu. Sklopný rám umožní pohodlné prenášanie, samozrejmosťou sú tiež kvalitné brzdy. MAX G30LE nesklame ani intuitívnym ovládaním, na výber máte programy Sport, Drive alebo Eco. Ak chcete popri kolobežke kráčať, vyberte si režim Chodec.

Zdroj | Segway

Výkon má na starosti 350 W motor, ten si poradí až s 20 % stúpaním. Maximálna rýchlosť kolobežky je 25 km/h, nosnosť je do 100 kg, Výkon sa sústredí do zadného kolesa, takže sa môžete spoľahnúť na maximálnu energetickú účinnosť a stabilitu. Kolobežka spĺňa štandardy IPX7 a IPX9.

Lítiová batéria ponúka veľkorysú kapacitu 10 200 mAh. Inteligentný BMS systém neustále monitoruje jej stav, chráni ju pred prehriatím, prebitím, obojsmerným nabíjaním i vybíjaním a taktiež pred skratom. Batéria má vďaka tomu oveľa dlhšiu životnosť.

„Kategória elektrokolobežiek na Slovensku každým týždňom rastie, aktuálne evidujeme nárast o 70 %. Očakávame, že tieto čísla sa budú ďalej výrazne zvyšovať. V Česku už teraz atakujú hranicu 100 %. Nie je vylúčené, že tohtoročný záujem o elektrokolobežky prekoná minuloročné maximá,“ hovorí Michal Buzek, šéf analytikov Heureka.

Zdroj | Segway

Elektrická kolobežka Ninebot MAX G30LE sa bežne predáva za 776,00 eur. Momentálne si ju však môžete kúpiť už od 509,00 eur, to je zľava vo výške 34,4 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.