Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

E-bicykel to odšliape aj v lete za vás. Teraz so zľavou 280 €!

E-bicykel to odšliape aj v lete za vás. Teraz so zľavou 280 €!
Zdroj | Leader Fox
Richard Pliešovský
E-bicykel to odšliape aj v lete za vás. Teraz so zľavou 280 €!
Zdroj | Leader Fox
Zdroj | Leader Fox

Elektrický bicykel je perfektným dôkazom toho, ako sa dá ušľachtilo využiť moderná technológia bez toho, aby sa znížila jeho úžitková hodnota. Pri e-bajku totiž musíte stále šliapať, avšak môžete si pomôcť s elektrickým pohonom. To nie je zlé ani pre mladých a zdravých, ale je to veľká pomoc aj pre tých, ktorí majú menej síl. Dnes sme pre vás našli univerzálny mestský model, kúpiť si ho môžete s poriadnou zľavou takmer 21 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | Leader Fox

Park City 2020 je elegantný elektrický bicykel s hliníkovým rámom, je navrhnutý do mestských ulíc. V záujme vysokého komfortu je vybavený odpruženou prednou vidlicou, v-brzdami a 28-palcovými kolesami.

Leader Fox Park City 2020 je vybavený zadným 250 W motorom, ktorý ponúka priemerny dojazd 80 km, maximálne je to až 120 km. Na zadnom nosiči sa nachádza 13-Ah batéria s výkonnými článkami. Vďaka 3 A nabíjačky sa Leader Fox Park City 2020 nabije rýchlejšie ako predchádzajúce modely. Hmotnosť bicykla je pritom len 25 kg, nosnosť má až 120 kg.

Zdroj | Leader Fox

Na riadidlách je umiestnený podsvietený LCD displej. Pomocou neho si viete vybrať jeden z piatich režimov, sledovať aktuálnu a maximálnu rýchlosť, počet prejdených kilometrov, celkovú vzdialenosť či stav batérie.

Pozrite si

Elektrický bicykel za 500 €? Toto je výber tých najdostupnejších u nás

Elektrický bicykel Leader Fox Park City 2020 sa bežne predáva za 1 390 eur. Teraz si ho viete kúpiť už od 1 110 eur, čo je zľava vo výške 20,9 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.