Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Džemujte a učte sa hrať na gitare pomocou Boss Pocket GT

Džemujte a učte sa hrať na gitare pomocou Boss Pocket GT
Zdroj | Boss
Richard Pliešovský
Džemujte a učte sa hrať na gitare pomocou Boss Pocket GT
Zdroj | Boss
Zdroj | Boss

Druhá vlna korony sa blíži a spolu s dlhými chladnými večermi bude zrazu nadbytok voľného času. Zaujímavý gadget vám pomôže naučiť sa hrať na gitare, resp. zdokonaliť sa v hre, alebo si len zadžemovať podľa aktuálnej nálady.

S Pocket GT sa môžete učiť s YouTube oveľa produktívnejšie. V aplikácii nájdete ďalšie nástroje, ktoré uľahčia vašu cvičenie. Môžete si vytvárať zoznamy z YouTube na rýchle prehrávanie a pomocou vybranej slučky opakovať vybrané sekcie na cvičenie.

Zdroj | Boss

Pocket GT sa dá spárovať so smartfónom aj tabletom a vy si tak môžete urobiť prenosné zvukové štúdio. Integrované YouTube vám umožňuje sledovať obsah v doplnkovej aplikácii BOSS Tone Studio (iOS, Android, Mac, Windows).

Funkcia automatického prepínania pamäte dovolí meniť zvuk počas prehrávania z YouTube. Nechýba možnosť streamovania hudby cez Bluetooth a podpora rozhrania USB Audio/Aux In.

Zdroj | Boss

Zvukový procesor ponúka viac ako 100 rôznych efektov s nulovou latenciou. Používateľská pamäť má miesto na 99 nastavení (nastavenia zosilňovačov a efektov kompatibilné s pedálovým gitarovým procesorom GT-1).

Pozrite si

Go:Livecast – plnohodnotné streamovacie štúdio pre vaše smartfóny

Hardvérové tlačidlá slúžia na ovládanie prehrávanie skladieb, resp. videí. Funkcia Center Cancel zníži hlasitosť gitarových sól a vokálov vo videách. Nechýba ladička so samostatným tlačidlom na jej rýchlu aktiváciu.

Jednoduché rozhranie procesora Pocket GT prináša množstvo základných funkcií. Špeciálnym ovládačom si môžete vyberať pamäte, ladiť gain zosilňovača a úrovne efektov. Spínačom Center Cancel môžete pohotovo znížiť hlasitosť vokálov a gitarových sól v prehrávaných skladbách a zahrať si ich sami.

Zdroj | Boss

Ak tvoríte hudbu v počítači, Pocket GT viete využiť na nahrávanie gitarových stôp do DAW programu (cez USB). V prípade, že hľadáte inšpiráciu, v službe BOSS Tone Central si nájdete desiatky skvelých patchov na stiahnutie.

Pozrite si

Bicí automat Roland TR-808 slávi 40 rokov. Dodnes sa podieľa na množstve hitov

Zariadenie má 71 x 129 x 27,6 mm a hmotnosť 160 g. Vstavaná batéria vydrží 4 hodiny prevádzky. Gitarový efektový procesor Boss Pocket GT sa dá kúpiť za 249 eur.

Zdroj