Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dva darčeky jednou ranou? Takto potešíte novým smartfónom či náramkom za 1 €!

Dva darčeky jednou ranou? Takto potešíte novým smartfónom či náramkom za 1 €!
Zdroj | Sandra Seitamaa
TECHBOX
Dva darčeky jednou ranou? Takto potešíte novým smartfónom či náramkom za 1 €!
Zdroj | Sandra Seitamaa
Zdroj | Sandra Seitamaa

Výber tých správnych darčekov pre blízkych je niekedy výzva – čím väčší okruh rodiny a priateľov, tým väčšia. Existuje však spôsob, ako môžete jedným nákupom vyriešiť darček pre dvoch ľudí naraz, pokojne aj pre seba.

Receptom na takúto vianočnú nádielku je totiž využitie aktuálnej ponuky v Orangei. K novému paušálu a vybranému smartfónu totiž v rámci špeciálnych dvojičiek získate ďalšie zariadenie iba za 1 €. Ako na to a čo by ste si vo vianočnej ponuke Orangeu nemali nechať ujsť?

K paušálu nový smartfón… alebo aj dva

Obsah pokračuje pod reklamou

Získanie dvojičky v Orangei pod tohtoročný stromček je skutočne jednoduché. Stačí, ak si k vášmu hlasovému paušálu Go Safe, Go Safe Data alebo Go Safe Yoxo počas Vianoc s viazanosťou kúpite jeden z vybraných telefónov, ku ktorému automaticky len za 1 € získate jeho dvojičku.

Hlasový paušál si môžete aktivovať s novým zariadením a viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov. Druhé zariadenie, ktoré k nemu dostanete v rámci špeciálnych dvojičiek, už získate bez viazanosti.

Orange vám k dvojici nových zariadení navyše pod stromček pribalí aj 25 GB dát na 2 mesiace zadarmo. Týmto bonusom, ktorým operátor oslavuje svoje 25. Vianoce na Slovensku, totiž obdaruje každého, kto si práve v tomto období aktivuje nový či predĺži existujúci paušál Go Safe.

Parádne 5G smartfóny pre každého

Ako lepšie využiť darovaný balík dát, než v najnovšej a najrýchlejšej 5G sieti? Ak sa už nachádzate v niektorej z oblastí, ktorá je pokrytá 5G sieťou od Orangeu, potrebovať k jej využitiu budete aj smartfón s podporou najnovšej generácie mobilných sietí. Našťastie, tie tvoria gro tohtoročnej vianočnej ponuky dvojičiek.

Ak hľadáte zlatú strednú cestu pre seba a druhým smartfónom chcete obdarovať niekoho, kto do sveta smartfónov ešte len vstupuje, potom je pre vás ideálne duo modelov Samsung Galaxy A53 5G + Samsung Galaxy A13. Toto duo, ktoré mimochodom figuruje aj v rebríčku TOP 5 najpredávanejších telefónov v Orangei, môžete mať napr. k paušálu Go Safe Data Optimal už za 1,22 € + 1 € s celkovým mesačným poplatkom 39,62 €.

V ponuke si však prídu na svoje aj tí náročnejší, ktorým určite odporúčame siahnuť po skladacom smartfóne Samsung Galaxy Z Flip4 5G, s ktorým máme v našej redakcii dobré skúsenosti. Iba za 1 € k tomuto modelu získate vydarený Samsung Galaxy A23 5G. Výhody najnovšej 5G siete si tak v tomto prípade užijú obaja obdarovaní.

Tým, ktorí hľadajú netradičný dizajn, určite odporúčame pozrieť sa na unikátny smartfón OPPO Reno7 Lite 5G. Na jeho zadnej strane totiž nájdete trojvrstvovú textúru so špeciálnym procesom povrchovej úpravy, vďaka čomu sa smartfón na slnku trbliece a hrá farbami. Jeho parťákom a zároveň protipólom v rámci dvojičky je model OPPO A17 v elegantnej a nenápadnej farbe midnight black.

Pripravené na novoročné predsavzatia

Okrem smartfónu sa mnohí z nás ráno nevyberú z domu už ani bez smart náramku na ruke. Z nenápadného doplnku na počítanie krokov či meranie tepu sa totiž v posledných rokoch stalo neoceniteľné zariadenie, ktoré vám dokáže poskytnúť komplexný pohľad na vaše zdravie a zároveň vám napríklad aj uľahčiť platenie v obchode.

V kombinácii s vyššie spomínanými 5G sieťami vám takéto funkcie ponúkne dvojička Xiaomi 12 Lite 5G + Xiaomi Band 7. K smartfónu so 6,55″ Full HD+ displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz dostanete kompaktný náramok, ktorý dokáže merať váš pohyb, športové aktivity, spánok či okysličenie krvi a využiť ho hravo môžete aj na bezkontaktné platenie v obchodoch.

Zdroj | Xiaomi

Ak hľadáte náramok s väčším displejom, ktorý vám umožní vyjadriť vaše ja a náladu pomocou tisícok ciferníkov, potom je pre vás ideálna dvojička Huawei Y70 4G + Huawei Band 7. K smartfónu s nadštandardnou až 6 000 mAh batériou v tomto prípade získate náramok ideálny pre mužov i ženy, ktorý má v malíčku meranie celého spektra zdravotných funkcií, spánku i pohybu a to aj prostredníctvom GPS.

Napísať o jednotlivých dvojičkách v tohtoročnej vianočnej ponuke Orangeu by sa dalo ďaleko viac. Lepšie však bude, ak kliknete priamo na webovú stránku operátora, kde si už rovno môžete vybrať aj konkrétny paušál a zistiť tak aj presnú cenu vybranej dvojičky z pohodlia domova.