Drahomír Piok – Vyskúšať treba všetko, ale sypať nebudem | TECHTALKS

Draho nie je pre väčšinu našich čitateľov, ktorí sú s nami od začiatku žiadnou novinkou. Jeho novinárska kariéra totiž začínala práve v Techboxe. V dnešnej časti TECHTALKS sa však pozrieme nielen do Drahovej minulosti, ale aj jeho aktuálne úspechy, projekty, ale aj na to, čo plánuje do budúcnosti.

Dva týždne nie je dlhá doba a presne taký čas uplynul od posledného vydania našej talk show TECHTALKS, v ktorej sme vyspovedali veľkého cestovateľa Martina Dubeňa. Prišiel teda čas na novú časť vašej obľúbenej nedeľnej zábavy na YouTube kanáli TECHBOX.

Pozrite siMartin Dubeň – Prežil Severnú Kóreu, ale bojí sa telesného kontaktu | TECHTALKS

Dnes teda svetlo sveta uzrela nová časť, v ktorej náš moderátor Michal Krajčír vyspovedá známeho youtubera, Drahomíra Pioka, ktorý sa preslávil najmä svojimi unikátnymi vlogmi. Tie sú plné nádherných záberov, kvalitného strihu a hudby a samozrejme najmä áut a zážitkov, ktoré s nimi má.

Draho sa však okrem toho stal aj spoluzakladateľom úspešného detailingového štúdia RDM garáž, ktoré rád nazýva welnessom pre autá a vďaka svojej sledovanosti a láske k autám aj ambasádorom pre nový Mercedes-Benz EQC.

Aké sú však jeho plány do budúcnosti, čo bude s prsteňom pre Veroniku a ako sa Draho stavia k zakázaným látkam v športe? To všetko a ešte viac sa dozviete v nasledujúcej časti Talk show TECHTALKS.

Dnes teda si teda od vás požičiame 25 minút vášho času a ako náhradu zaň vám ponúkneme pohodový a tak trochu iný pohľad na Draha, jeho úspechy, ale aj neúspechy. Prajeme vám teda príjemné sledovanie a nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho kanála, prípadne dať videu like, teda ak sa vám bude páčiť. Prajeme príjemné sledovanie.

Komentáre k článku