Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Do Xbox Game Pass mieri Mortal Kombat 11, Firewatch, ale aj Labková patrola

Do Xbox Game Pass mieri Mortal Kombat 11, Firewatch, ale aj Labková patrola
Zdroj | Microsoft
Stanislav Vinc
Do Xbox Game Pass mieri Mortal Kombat 11, Firewatch, ale aj Labková patrola
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Xbox uzatvára rok 2021 vo veľkom štýle. Po namakanej rekapitulácii titulov, ktoré pribudli do predplatného Xbox Game Pass doň ešte v poslednej várke pridáva ďalšie obľúbené indie tituly aj AAA trháky pre Xbox, PC aj Cloud.

Among Us (Cloud) – od 15. decembra

Treba ešte niekomu predstavovať Among Us? Obľúbená hra na vesmírnych cestovateľov a krvilačných podvodníkov dorazila už aj na Xbox a od dnes si ju môžete zahrať s predplatným Xbox Game Pass Ultimate už aj prostredníctvom cloudu.

https://youtu.be/9pyYq9lpjls

Ben 10: Power Trip (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Najmä v zahraničí veľmi obľúbený rozprávkový hrdina Ben 10 sa tentokrát v hre Power Trip postaví záporákovi Evil Hex, ktorý preklial Európu. Podarí sa vám zachrániť svet?

Broken Age (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Broken Age je rodinná, ručne animovaná adventúra s hviezdnym obsadením vrátane Elijaha Wooda, Jacka Blacka a Masasa Moya. O dizajn hry sa postarala herná legenda Tim Schafer a o financovanie komunita, ktorá si hru zamilovala ešte skôr, ako vôbec vznikla. Dajte nám potom vedieť, či si získala aj vás!

Firewatch (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Pre niekoho simulátor chodenia, pre iných vizuálne nádherná príbehovka s pútavým príbehom. V hre Firewatch sa ocitnete v koži strážnika lesa, ktorý počas celej hry komunikuje so svojou kolegyňou prostredníctvom vysielačky. Firewatch dokáže urobiť z minima zážitok, ktorý sa oplatí absolvovať a to najmä počas týchto chladných dní, ideálne pod dekou a s teplým kakaom v ruke.

The Gunk (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra, v deň vydania

The Gunk rozoberá príbeh dvoch odvážnych vesmírnych dopravcov, ktorí počas svojou honbou za zárobkom narazia na nedotknutú planétu prekypujúcu životom. Za hrou stoja autori obľúbenej série SteamWorld. Treba ešte vôbec niečo viac dodať? My už vieme, pri čom strávime tento víkend…

Lake (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Píše sa rok 1986 a istá Meredith Weiss si dáva pauzu od svojej kariéry vo veľkom meste. Namiesto toho sa vyberie do Providence Oaks, svojho rodného mesta, kde sa rozhodne robiť poštárku. Nuž, na predvianočný kuriérsky zhon to nevyzerá, v hre Lake si užijete pokojný rozvor zásielok a príjemný príbeh.

https://youtu.be/ijd43kAL1Z4

Mortal Kombat 11 (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Vianoce sú sviatky lásky, pokoja, rodinnej pohody a s predplatným Game Pass aj hektolitrov krvi, nemilosrdných fatalít a možno aj pár rozbitých ovládačov. Reč je samozrejme o legendárnej sérii Mortal Kombat, ktorá budúci rok oslávi už svoje 30. výročie!

PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay (Xbox, PC, Cloud) – 16. december

Od Mortal Kombat až ku Labkovej Patrole? Prečo nie, Xbox Game Pass ponúka niečo skutočne pre každého. V hre PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay sa pozriete na Adventure Bay poznačeného meteoritom, ktorý poriadne poznačil mesto, no zároveň dal obľúbeným šteniatkam superschopnosti. Toto bude zaručený hit týchto Vianoc v nejednej obývačke.

Race With Ryan (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Pre tých najmenších si Microsoft na Vianoce prichystal aj pretekársky titul Race With Ryan, ktorý akoby z oka vypadol sérii Mario Kart. Nesťažujeme sa, toto vyzerá na peknú zábavu pre celú rodinu.

Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Táto 2D akčná prieskumná hra s absurdne dlhým názvom poteší fanúšikov Metroidvania subžánru. Ide o najnovší diel série Record of Lodoss War, ktorý si má byť schopný získať aj tých, ktorí predchádzajúce diely nehrali. Skúsite to? My asi radšej zostaneme pri tej Labkovej patrole…

Transformers: Battlegrounds (Xbox, PC, Cloud) – od 16. decembra

Zem čelí invázii Deceptikonov a ich líder Megatron má dobytie Allsparku na dosah. Podarí sa vám s Bumblebeem a Autobotmi zastaviť ho?

Zdroj