Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

DJI má špeciálne okuliare pre pilotov dronov

DJI má špeciálne okuliare pre pilotov dronov
Zdroj | DJI
Michal Spiegel
DJI má špeciálne okuliare pre pilotov dronov
Zdroj | DJI
Zdroj | DJI

Čínska spoločnosť, ktorá vyrába drony, predstavila nové príslušenstvo. Špeciálne okuliare od DJI vám umožnia vidieť svet z vtáčej perspektívy.

Drony sú napriek reguláciám veľmi populárne. Najznámejšia firma, ktorá sa im venuje, je určite čínska spoločnosť DJI. Tá okrem dronov vyrába aj perfektné stabilizátory pre smartfóny a fotoaparáty. Najnovšie prišla firma DJI so špeciálnymi okuliarmi, s ktorými sa budete cítiť ako skutočný pilot.

Pozrite si

4K akčná kamera s dvojicou displejov? DJI Osmo Action!

Okuliare prenášajú HD video priamo z kamery dronu. Nutné je ale kameru pripevniť na dron. Táto kamera dokáže nahrávať aj 1 080p video pri 60 fps alebo 720p video pri 120 fps. Výhodou je minimálne oneskorenie a dosah až 4 kilometre. Nahrávať môžete zábery buď priamo na kameru na drone, alebo na microSD kartu v okuliaroch. Okuliare vám budú ukazovať 720p zábery pri 60 fps.

K dispozícii sú tri módy nahrávania – závodný, štandardný a LED. Posledný menovaný využijete najmä pri slabom svetle. V balení okrem kamery a okuliarov, nájdete vysielač a ovládač.

V rámci systému môžete prepojiť až 8 dronov a sledovať ich cez okuliare. Pomocou tohto zariadenia sa bude dať nielen zlepšiť zážitok z lietania, ale tiež vylepšiť schopnosti pilota pri závodoch s dronmi.

Zdroj | DJI
Pozrite si

DJI Ronin-SC – dokonalý gimbal?Je o polovicu ľahší ako predchodca

Pokiaľ vás tento zaujímavý balíček zaujal, kúpiť si ho môžete za 999 eur v rámci FPV Fly More Combo alebo 879 eur v rámci FPV Experience Combo. Hlavným rozdielom je prítomnosť ovládača v drahšom balíčku. Cena je celkom vysoká, najmä ak si uvedomíte, že samotný dron stojí okolo tisíc eur.

Ak by ste mali o novinku z dielne DJI záujem, momentálne je na oficiálnej stránke vypredaná. Čo na takúto novinku od DJI poviete? Viac o dronoch si môžete prečítať v našom novom pravidelnom seriáli.

Zdroj