Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Disney+ teraz môžete získať len za 1,99 €. Ako na to?

Disney+ teraz môžete získať len za 1,99 €. Ako na to?
Zdroj | Mika Baumeister
Stanislav Vinc
Disney+ teraz môžete získať len za 1,99 €. Ako na to?
Zdroj | Mika Baumeister
Zdroj | Mika Baumeister

Radi by ste si spríjemnili začiatok školského roka či semestra filmami a seriálmi z ponuky Disney+, no nechcete príliš veľa míňať na mesačné členstvá v streamovacích službách? Prvý mesiac v tomto prípade nemusíte, vďaka špeciálnej akcii.

Disney pri príležitosti aktuálne prebiehajúcich osláv Disney+ Day spustilo zľavu na mesačné predplatné svojej služby. Prvý mesiac môžete Disney+ sledovať len za 1,99 €, aj pokiaľ ste si službu už v minulosti predplácali.

Disney+ Day je každoročná oslava tejto pomerne mladej streamovacej služby, ktorá na Slovensku odštartovala len tento rok. Pri jej príležitosti do služby pribudlo množstvo nových diel od hraného filmu Pinochio cez pôvodný seriál Pixaru Autá na cestách až po komixový trhák Thor: Láska a hrom.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak si aktuálne Disney+ nepredplácate, službu môžete najneskôr do 20. septembra do 8.59 hod. získať ako nový i vracajúci sa predplatiteľ na prvý mesiac len za 1,99 €. Akciu môžete využiť priamo na webovej stránke disneyplus.com.

Čo všetko so sebou do služby oslavy Disney+ Day prinášajú, už zhrnul kolega Tomáš v samostatnom článku.

K týmto premiéram Disney dodatočne ohlásilo aj príchod koncertného filmu svetových superhviezd BTS: Permission to dance na javisku – LA, teda živé vystúpenie z koncertu hudobnej skupiny BTS, ktorý sa konal na štadióne SoFi v Los Angeles koncom roka 2021.

Fanúšikovia ságy Hviezdne vojny sa môžu už 21. septembra tešiť na premiéru prvých troch častí seriálu Andor. Príbeh seriálu sa sústredí na cestu Cassiana ANdora za poznaním toho, čo všetko môže zmeniť. Seriál prináša príbeh o rodiacej sa vzbure proti Impériu a o tom, ako sa do nej zapojili ľudia a planéty.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.