Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Disney+ spustí svoju streamovaciu službu tento rok aj na Slovensku

Disney+ spustí svoju streamovaciu službu tento rok aj na Slovensku
Zdroj | The Walt Disney Company
Michal Spiegel
Disney+ spustí svoju streamovaciu službu tento rok aj na Slovensku
Zdroj | The Walt Disney Company
Zdroj | The Walt Disney Company

Očakávaná streamovacia služba Disney+ sa chystá konečne aj do strednej a východnej Európy. V lete bude rozšírená o takmer 50 krajín európskeho kontinentu, Blízkeho východu aj Afriky.

Služba Disney+ je v súčasnosti dostupná v 18 krajinách Európy. Rozšírenia sa dočká takmer celá Európa a služba pribudne v Albánsku, Andorre, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Čiernej hore, Českej republike, Chorvátsku, Dánsku, Francúzsku, Fínsku, Gibraltári, Holandsku, Lichtenštajnsku, Estónsku, Grécku, Kosove, Litve, Lotyšsku, Maďarsku, Malte, Nórsku, Poľsku, Rumunsku, San Maríne, Severnom Macedónsku, Slovensku, Slovinsku, Srbsku a Vatikáne.

V Afrike sa služby Disney+ dočkajú v Alžírsku, Egypte, Južnej Afrike, Líbyi, Maroku a Tunisku. Na Blízkom východe služba pribudne v Bahrajne, Iraku, Izraeli, Jemene, Jordánsku, Katare, Kuvajte, Libanone, Ománe, Saudskej Arábii, Palestíne, Spojených arabských emirátoch a Turecku.

Zdroj | Apple
Pozrite si

Disney+ oznámilo 12 nových seriálov zo sveta Marvel, ktoré pribudnú na streame

Okrem týchto krajín bude služba dostupná aj na Faerských ostrovoch, vo Francúzskej Polynézii, na Francúzskom južnom a antarktickom území a ďalších oblastiach a ostrovoch.

Konečne sa tak dočkáme výborného obsahu vrátane populárnych seriálov The Mandalorian či The Book of Bobba Fett. Nebude tiež chýbať obsiahla produkcia od štúdia Disney, Pixar či National Geographic. Keďže Disney vlastní aj značku Star Wars, na streamovacej službe nebudú chýbať všetky časti tejto kultovej ságy. Taktiež nebudú chýbať aj populárni Simpsonovci.

Keďže gigant vlastní aj Marvel Studios, fanúšikovia komiksov sa dočkajú aj nových filmov a seriálov z tohto bohatého univerza. Finálnu sumu predplatného zatiaľ nepoznáme, no podľa dostupných informácií by cena mala byť 6,99 € mesačne, alebo 69,99 € ročne, čo vychádza na 5,83 € na mesiac.