Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Disney+ Day je tu. O čo ide a aké novinky so sebou prináša?

Disney+ Day je tu. O čo ide a aké novinky so sebou prináša?
Zdroj | Disney
Tomáš Šmidák
Disney+ Day je tu. O čo ide a aké novinky so sebou prináša?
Zdroj | Disney
Zdroj | Disney

Disney+ je aktuálne najmladšia streamovacia platforma na našom trhu. Prišla len pre niekoľkými mesiacmi, no za ten čas si vďaka unikátnemu obsahu v podobe produkcie Marvel, Pixar, National Geographic či Disney našla svojich fanúšikov.

Tí sa majú o dôvod viac tešiť nakoľko dnes 8. septembra 2022 oslavuje platforma Disney+ Day, ktorý sa opakuje na ročnej báze. Okrem kopy noviniek v podobe exkluzívneho obsahu, so sebou prináša aj zvýhodnenú akciu pre nových alebo vracajúcich sa predplatiteľov.

Aktuálni predplatitelia, si už od dnešného dňa budú môcť na platforme pozrieť hraný film Pinocchio z roku 2022, najvnovší počin štúdia Marvel Thor: Láska a hrom či pôvodný seriál Pixaru Autá na cestách. Pozrite si kompletný zoznam titulov:

Obsah pokračuje pod reklamou

Pinocchio (2022)

Obľúbený príbeh o drevenej bábke, ktorá sa vydáva na napínavé dobrodružstvo, aby sa
stala skutočným chlapcom, sa vracia na obrazovky v podobe hraného filmu.

MIKE (2022)

Osemdielny seriál MIKE skúma búrlivé vzostupy a pády boxerskej kariéry a osobného života Mika Tysona – od milovaného svetového športovca po vyvrheľa spoločnosti a opäť na vrchol.

Svadobná sezóna (2022)

Beznádejný romantik Stefan spoznáva charizmatickú Katie, ktorá je síce zasnúbená so
synom bohatého magnáta s nehnuteľnosťami, no aj napriek tomu si počas svadbami
nabitého leta spolu začnú divokú aféru.

Thor: Láska a hrom (2022)

V novom príbehu Thor: Láska a hrom od Marvel Studios sa boh hromu vydáva na svoju najťažšiu životnú cestu – cestu sebapoznania. Spoločne s Valkýriou Korga a svojou bývalou priateľkou Jane Fosterovou sa púšťajú do boja proti galaktickému zabijakovi známym pod menom Gorr the God Butcher.

Assembled: Ako sa natáčal Thor: Láska a hrom (2022)

V tomto dokumente odhalíte pozadie v poradí už štvrtého filmu o bohovi hromu nielen
prostredníctvom detailných rozhovorov s hercami a členmi filmového štábu, ale aj cez
pôvodné, doteraz neodvysielané zábery z pľacu a zo zákulisia.

Obsah pokračuje pod reklamou

Obi-Wan Kenobi: Jedi sa vracia (2022)

Tento špeciál odhaľuje pozadie návratu Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera na
obrazovky, ako aj návrat hercov Ewana McGregora a Haydena Christensena k ich ikonickým
postavám.

Tierra Incógnita (2022)

Eric sa vracia do svojho rodného mesta vyriešiť temnú záhadu zmiznutia svojich rodičov
spred ôsmich rokov. Spolu so svojimi priateľmi, sestrou a tetou musí Eric postupne prekonať svoje obavy, aby dokázal vyriešiť záhady poschovávané v tomto temnom a neznámom svete.

She-Hulk: Neuveriteľná právnička (2022)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička od štúdia Marvel sa musí Jennifer Waltersová, právnička zaoberajúca sa súdnymi prípadmi ľudí so superschopnosťami, vysporiadať s komplikovaným životom single ženy po tridsiatke.

Autá na cestách (2022)

Pixar uvádza nový pôvodný seriál Autá na cestách, vďaka ktorému sa vrátime do sveta Áut. Seriál priblíži zážitky Bleskového McQueena a jeho najlepšieho priateľa Matera na výlete naprieč krajinou.

Dospievanie (2022)

Inovatívny, tzv. hybridný dokumentárny seriál Dospievanie, ktorého tvorcami sú Brie Larsonová a spoločnosť Culture House, predstavuje prostredníctvom desiatich podmanivých príbehov výzvy, triumfy a ťažkosti dospievania.

Obsah pokračuje pod reklamou

Veľkolepé dobrodružstvá s Bertiem Gregorym (2022)

Tvárou novej generácie ambicióznych dobrodruhov a tvorcov prírodopisných filmov je 29- ročný prieskumník National Geographic Bertie Gregory, ktorý berie divákov na úchvatné napínavé cesty do najpozoruhodnejších a najtajnejších kútov našej divokej planéty.

Ako sme už vyššie spomínali, všetky tieto tituly budú exkluzívne pre platformu Disney+. Ak vás novinky zaujali a zrušili ste si svoje predplatné alebo ste sa ešte predplatiteľom nestali, Disney si pre vás na oslavu Disney+ Day pripravilo zvýhodnenú uvádzaciu ponuku.

Oddnes 06:00 do 20. septembra 2022 do 8:59 h môžu noví a vracajúci sa predplatitelia pri aktivácií, získať prvý mesiac za cenu 1,99 €.