Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Disney a Pixar odhalili V hlave 2, Mufasu aj hranú Malú morskú vílu

Disney a Pixar odhalili V hlave 2, Mufasu aj hranú Malú morskú vílu
Zdroj | Disney
Michal Spiegel
Disney a Pixar odhalili V hlave 2, Mufasu aj hranú Malú morskú vílu
Zdroj | Disney
Zdroj | Disney

Disney a Pixar sa posledné dni pochválili viacerými veľkými odhaleniami. Fanúšikovia rozprávok sa majú na čo tešiť.

Jedna z najlepších rozprávok od Pixaru, Inside Out alebo v slovenskej verzii V Hlave, sa dočká pokračovania. Rozprávka o tom, čo sa deje v hlave a ako fungujú emócie dievčaťa Riley zaznamenala pred pár rokmi obrovský úspech. Bolo tak len otázkou času, kedy sa dočkáme pokračovania.

Riley pribudnú s nastupujúcou pubertou v hlave nové emócie. Inside Out 2 je naplánované na leto 2024.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Pixar

Okrem tejto rozprávky má štúdio Pixar v rukáve aj seriál Win or Lose, ktorý bude o stredoškolskom softballovom tíme, ktorý sa chystá na šampionát. Každá epizóda bude sledovať rovnaké časové obdobie, no očami rôznych postáv. Seriál je plánovaný na rok 2023 a bude dostupný na Disney+.

Aby toho nebolo málo, Pixar chystá na budúce leto aj veľkofilm Elemental. O tom je zatiaľ známe, že bude pracovať s konceptom elementov – voda, oheň, zem a vzduch.

Zdroj | IGN

Ďaľším filmom od Pixaru je Elio o 11-ročnom chlapcovi, ktorému sa podarí stretnúť sa s mimozemšťanmi a stane sa zástupcom ľudskej rasy v medzigalaktickej alternatíve OSN.

Okrem štúdia Pixar sa dočkáme noviniek aj od samotného štúdia Disney. To napríklad pripravuje prequel ku kultovému Leviemu kráľovi. Film sa bude volať Mufasa: The Lion King a ako názov napovedá, bude sa venovať otcovi Simbu, ktorý v pôvodnej rozprávke zahynul. Film ukáže prerod Mufasu z leva siroty na kráľa.

Zdroj | Disney+

Na záver oznámení sme sa dočkali aj dlho očakávaného traileru na hranú Malú morskú vílu, ktorej sa dočkáme 26. mája 2023.

Zdroj