Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Dell Latitude E4310: krása, výkon a vysoká odolnosť

Dell Latitude E4310: krása, výkon a vysoká odolnosť
Marek Šimunek
Dell Latitude E4310: krása, výkon a vysoká odolnosť

Notebooky od spoločnosti Dell sú známe svojím precíznym spracovaním a vysokým výkonom. Model Dell Latitude E4310 je vynikajúcim spoločníkom na cesty vďaka tenkej a pevnej konštrukcii a vynikajúcou bezdrôtovou pripojiteľnosťou, ktorá uspokojí aj náročnejších užívateľov.

E4310

Notebooky Dell triedy Latitude sú primárne určené pre časté prenášanie, čomu je prispôsobená aj konštrukcia tela notebooku vyrobená špeciálnou technológiou Dell Tri Metal. Vďaka vysokej odolnosti voči známkam bežného používania všetky notebooky Dell radu E absolvovali testy odolnosti ATG a XGR. Nový 13,3“ ultraprenosný notebook Dell Latitude E4310 je priam predurčený na každodennú prácu. Takmer samozrejmosťou je prítomnosť najmodernejších technológií ako WiMax a najnovšej verzie operačného systému Microsoft Windows 7 súčasne s novými procesormi Intel Core i5 taktovanými na frekvencie 2,4 GHz prípadne 2,53 GHz. Prepracovaná bola aj technológia senzorov zabezpečujúcich ochranu vašich údajov v prípade pádu notebooku. Za zmienku stojí aj funkcia Latitude ON, ktorá umožňuje používanie kalendáru, kontaktov a emailov bez nutnosti spúšťania hlavného operačného systému.

E4310

Dostatok miesta pre vaše údaje zabezpečí široká škála ponúkaných pevných diskov, medzi ktoré patria disky s kapacitou 250 GB (7200 RPM), 500 GB (7200 RPM) alebo SSD disky o kapacite 128 GB prípadne 256 GB. Pamäť RAM je štandardne dodávaná vo veľkosti 2 GB alebo 4 GB, ale vďaka najnovšiemu operačnému systému Microsoft Windows 7 je ju možné rozšíriť až do veľkosti 8 GB. Váha tohto ultraprenosného pracanta iba mierne presiahne 1,5 kg pri použití štandardnej troj-článkovej batérie. Za príplatok si je možné zakúpiť podsvietenú klávesnicu alebo 6-článkovú batériu s vyššou kapacitou. Spoločnosť Dell súčasne zvýšila záruku na dodávané batérie na tri roky, čo by malo predstavovať životný cyklus pracovného notebooku. Zaujímavo riešený je dock určený pre notebooky Dell Latitude, ktorý je zhodný pre 15 modelov a tým zabezpečí interkompatibilitu viacerých notebookov na jednom mieste. Dell Latitude E4310 sa predáva za cenu štartujúcu na hranici 1449 USD (1142,20 €).

E4310