Reklama

Delkin Fat Gecko Gator Mount Clamps: pripevnite si foťák kdekoľvek!

Števo Porubský

Kalifornská spoločnosť Delkin predstavila na výstave PMA 2010 v Anaheime nový typ statívu, ktorý nezaberie v kapse fotografa veľa miesta a je takmer rovnako pevný ako klasická trojnožka. Rozdiel je v možnostiach upevnenia tohto „statívu“.

 Delkin Fat Gecko Gator Mount Clamps

Spoločnosť Delkin je známa aj vďaka niekoľkým typom držiakov (statívov) pre automobily, motocykle či bicykle. Nedávno však predstavila nový typ statívu, ktorý zapadá do rodiny Fat Gecko. Pod názvom Gator Mount Clamps sa ukrýva držiak, ktorý je vybavený pohyblivým zverákom. Vďaka nemu je možné nový typ statívu upevniť na množstvo rôznych statických objektov. Za tento produkt si zároveň spoločnosť vyslúžila cenu DIMA (Digital Imaging Marketing Association) Award 2010.

Delkin Fat Gecko Gator Mount Clamps

Stavív má univerzálnú otočnú (360°) ¼” tripod hlavu, na ktorú upevníte akýkoľvek fotoaparát, kameru, blesk alebo svetlo. Statív má 3-palcový pohyblivý zverák, ktorého upevnenie je len na fantázii a možnostiach majiteľa. Gator Mount Clamps by mal udržať cca 1,5 kg zariadenie, čo pokrýva väčšinu fotoaparátov či kamier. Na trh by sa mala novinka dostať v priebehu tohto kvartálu za cenu okolo 28,00 €. Dostupný bude aj cez e-shop výrobcu.

Delkin Fat Gecko Gator Mount Clamps

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.