D-Link spustil predaj MU-MIMO Wi-Fi routerov AC3150 a AC5300

ZDROJ | D-LinkAC3150

Spoločnosť D-Link spustila predaj MU-MIMO Wi-Fi routerov nového radu ULTRA, ktorý obsahuje modely AC3150 DIR-885L a AC5300 DIR-895L.

Nový rad prináša rýchlejšie pripojenie s výrazne lepším pokrytím pre nestále rastúci počet zariadení pripájaných do Wi-Fi sietí.

Nová série výkonných routerov bola vytvorená pre pokročilých používateľov, ktorí požadujú kvlatiné bezdrôtové technológie pre dokonalé streamovanie 4K UHD videí alebo hranie hier pri súčasnom používaní viacerých zariadení – televízorov, notebookov, tabletov alebo smartphonov v jednej domácnosti.

Pozrite siNorton Core – router, ktorý ochráni celú domácnosť

AC5300
AC5300 DIR-895LZDROJ | D-Link

Trojpásmový router DIR-895L využíva súčasnu generáciu technológie Wi-Fi, označovanú ako Wave 2, s celkovou rýchlosťou bezdrôtového prenosu až 5,3 Gbit/s, zatiaľ čo dvojpásmový DIR-885L ponúka prenos 3,15 Gbit/s.

Schopnosť súčasnej prevádzky vo viacerých frekvenčných pásmach umožňuje napríklad prehliadať web, chatovať a posielať e-maily na smartfóne alebo tabletu cez pásmo 2,4 GHz a zároveň streamovať 4K UHD videá, hrať on-line hry, alebo telefonovať cez internet na počítači alebo televízore v pásme 5 GHz.

AC3150 DIR-885LZDROJ | D-Link

Technológia MU-MIMO (Multi User-Multiple Input, Multiple Output) umožňuje získať širokopásmové Wi-Fi pripojenie niekoľkým zariadeniam súčasne a poskytovať rýchle a stabilné spojenie všetkým pripojeným zariadeniam v domácej sieti.

ZDROJ | D-Link

Funkcia SmartConnect a Advanced Quality of Service (QoS) aktívne priraďujú najlepšie dostupné spojenie v 2,4 GHz alebo 5 GHz pásme každému zariadeniu, ktoré sa chce pripojiť, čo zaistí optimálnu prevádzku a minimálne preťaženie v jednotlivých pásmach.

Pozrite siKonnect i1 – prenosný Wi-Fi router do sveta i s dátami

ZDROJ | D-Link

Technológia Advanced AC SmartBeam v týchto routeroch navyše presne smeruje Wi-Fi signál tam, kde je to potrebné, čo výrazne zvyšuje rýchlosť a dostupnosť bezdrôtovej siete v každom kúte domu.

ZDROJ | D-Link

Pomocou intuitívneho konfiguračného webového rozhrania, ktoré podporuje dotykové ovládanie, alebo mobilné aplikácie QRS (Quick Router Setup) je možné uviesť do prevádzky routery radu ULTRA v priebehu niekoľkých minút.

Router AC3150 DIR-885L je už k dispozícii na Slovensku za cenu 220,90 € a AC5300 DIR-895L je v ponuke za cenu 323,90 €.

ZdrojD-Link

Komentáre k článku