Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

CRYPTON DIGITAL: vďaka stratégii CRYPTO&GOLD budete kľudní aj počas kríz

CRYPTON DIGITAL: vďaka stratégii CRYPTO&GOLD budete kľudní aj počas kríz
Zdroj | CRYPTON DIGITAL
PR článok
CRYPTON DIGITAL: vďaka stratégii CRYPTO&GOLD budete kľudní aj počas kríz
Zdroj | CRYPTON DIGITAL
Zdroj | CRYPTON DIGITAL

Fintechová spoločnosť CRYPTON DIGITAL,SE pôvodom zo Slovenska, ohlásila novinku v rámci svojho produktového portfólia. CRYPTO&GOLD je stratégia, vďaka ktorej viete investovať do Bitcoinu a zlata zároveň.

Všetci vieme, že držať voľné peňažné prostriedky na bankovom účte je z dlhodobého hľadiska nevýhodné. Z dôvodu inflácie budú pomaly, ale isto strácať na hodnote. Preto je vhodné popozerať sa po možnosti, ako ich investovať so ziskom. Príchod kryptomien nám ukázal, že aj z malej investície je možné získať naspäť veľký zisk. Fungujú decentralizovane a podobne ako fyzické zlato, nepodliehajú inflácii. Ďalšou vecou, na ktorú treba myslieť je diverzifikácia portfólia. V skratke, netreba mať všetky peniaze na jednom mieste, pretože ak to „padne“ tak buď prídete o peniaze, alebo budete musieť počkať, kým sa situácia ustáli.

Zdroj | Crypton Digital

CRYPTON DIGITAL, SE so svojou novou stratégiou CRYPTO&GOLD spája moderný trh kryptomien so stabilitou stáročiami overeného zlata. Portfólio zahŕňa vybalansovanú investíciu v pomere 50:50 do kryptomeny krytej fyzickým zlatom (PAX GOLD) a „digitálneho zlata“ (bitcoin), ktorý je aktuálne najsilnejšou kryptomenou.

Token PAX GOLD, predstavuje podľa pravidiel London Good Delivery, jednu trójsku uncu zlata, t. j. každý držiteľ tokenu PAX Gold uchová hodnotu svojej investície stabilnejšie, naviazanú na hodnotu zlata.

Zdroj | Crypton Digital

Najnovšia stratégia CRYPTO&GOLD je odpoveďou na aktuálnu, nestabilnú situáciu vo svete financií. Nakoľko sú bitcoin a zlato deflačného charakteru, vedia si udržať svoju hodnotu aj v čase ekonomických kríz. V porovnaní s inými agresívnejšími stratégiami ide tiež o investíciu s menším rizikom. Môžete si ju zvoliť v produktoch HODL INDEX a KRYPTOMENOVÁ BUDÚCNOSŤ.

Pozrite si

Ako sa bude ďalej vyvíjať cena Bitcoinu? Toto sú indície, ktoré ponúknu odpoveď

Okrem novej stratégie CRYPTO&GOLD ponúka HODL Index aj šesť ďalších stratégií. Líšia sa od seba prevažne typom kryptomien a pomerom riziko/výnos.

KRYPTOMENOVÁ BUDÚCNOSŤ je program, vďaka ktorému môžete sporiť dlhodobo a bezpečne. Nakupovať môžete už od 50 eur mesačne a je iba na vás, ako často a v akej výške budete peniaze vkladať. Od začiatku sporenia sa tiež kryptomeny stávajú vašimi, t. j. sú bezpečne uložené v trezore. Portfólio sa taktiež automaticky mesačne aktualizuje, vďaka čomu si udrží zdravý balans.

Okrem CRYPTO&GOLD si môžete zvoliť stratégiu ALT10, TOP10, Platform 10 Progressive a Platform 10 Agressive.