Creative ukázal svoje novinky, ktoré potešia vaše uši

Creative to so zvukom vie. Aj na Slovensko donesie špičkové Bluetooth reproduktory, herné slúchadlá či zvukové karty. Poznáme už i ceny!

Na tlačovej konferencii v Bratislave uviedol Creative svoje najnovšie portfólio zaujímavých Sound Blaster produktov. My sme boli pri tom. Najviac by ste sa mali tešiť na špeciálne inteligentné reproduktory Creative Sound BlasterAxx. O nich sme si už písali a taktiež sme ich videli na výstave IFA 2012.

Creative Sound BlasterAxx

Čím trojica nových reproduktorov zaujme?

Vraj najmä špičkovým zvukom. Totiž reproduktory v sebe ukrývajú výkonný Sound Blaster viac-jadrový procesor, ktorý sa stará o kvalitný zvuk. Môžete si dopriať buď mini reproduktor SBX 8 za 99,99 €, ktorý pripojíte len prostredníctvom kábla alebo výkonnejšie verzie SBX 10 a 20, ktoré už prepojíte s rôznymi zariadeniami vďaka Bluetooth. Creative Sound BlasterAxx SBX 20 je väčší a výkonnejší reproduktor. Rovnako ako SBX 10 umožnuje ovládanie aj cez cez smartfóny s iOS či OS Android. Jednoducho si do smartfónu alebo tabletu stiahnete softvér vďaka ktorému si môžete naplno užívať zvuk reproduktorov a zároveň i funkciu telefonovania. Tu vás poteší funkcia pre zameranie hlasu, vďaka ktorej sa môžete pohybovať po miestnosti bez toho, aby druhá strana pocítila zníženú kvalitu zvuku. Videli sme ako funkcia funguje na vlastné oči a naozaj prekvapila. Ešte väčším zážitkom je funkcia Noise Reduction, vďaka ktorej vás je počas telefonovania (napríklad aj cez Skype) výborne počuť, pretože okolitý hluk je perfektne potlačený. Počas prezentácie nám zástupcovia Creative ukázali telefonovanie so zapnutým fénom. Neverili by ste, ako dobre funkcia potlačí jeho nepríjemný hluk! Za najväčší reproduktor SBX 20 však zaplatíte až 199,99 €. Zaujímavou voľbou tak môže byť SBX 10-ka za 149,99 €.

Creative Sound BlasterAxx SBX 10

Creative Sound BlasterAxx SBX 20

Creative sa pochválil aj novými hernými slúchadlami zo série Sound Blaster Tactic3D RAGE. Drahšia bezdrôtová verzia vás výjde na 99,99 €, lacnejšia káblová na 79,99 €. Slúchadlá ponúkajú naozaj špičkový zvuk a potešia taktiež Noice Cancelling funkciou. Zaujímavosťou je, že si môžete meniť aj farby podsvietenia slúchadiel, čo sa hodí ak práve hráte turnaj. Poteší tiež softvér s množstvom nastavení.

Creative Sound Blaster Tactic3D RAGE

Ak si máte kde šupnúť zvukovú kartu, možno vás zaujmú najnovšie zvukové karty Creative Sound Blaster. Karta ZxR je top z top zvukových kariet na trhu. Navyše k nej dostanete praktický ovládací modul na stôl s konektormi pre slúchadlá či mikrofón. Za kvalitu sa platí a tak za Creative Sound Blaster ZxR zaplatíte 249,99 €. Ale nezúfajte, za 99,99 € si tiež môžete dopriať dobrú zvukovku, stačí si pozrieť parametre Creative Sound Blaster Z na stránke Creative.

Creative Sound Blaster ZxR, Zx

 

Komentáre k článku