Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Creative HS-930i: miniatúrne vreckové slúchadlá s mikrofónom pre iPhone

Creative HS-930i: miniatúrne vreckové slúchadlá s mikrofónom pre iPhone
Imrich Maťo
Creative HS-930i: miniatúrne vreckové slúchadlá s mikrofónom pre iPhone

Presne vyladené miniatúrne mikromeniče vdýchnu život hudobným nahrávkam. Elegantný multifunkčný mikrofón zároveň slúži ako ovládací prvok pre prehrávanie hudby a príjem telefonických hovorov.

 

 

Creative

 

 

S týmito vetami spoločnosť Creative oslovila milovníkov minimalizmu v hudbe a odostrela závoj z miniatúrnych vreckových slúchadiel s mikrofónom Creative HS-930i pre iPhone, ktoré sú vybavené adaptérom pre pripojenie k počítaču. Ich dizajn je inšpirovaný minimalizmom série ZEN. Slúchadlá obsahujú dva presne vyladené, miniatúrne, iba 6 mm mikromeniče, ukryté v štýlovom ergonomickom kovovom puzdre, vďaka čomu môžu byť umiestnené hlbšie v ušiach. Slúchadlá preto produkujú lepší zvuk. Kryt slúchadiel je vyrobený z matného kovu. Pri prehrávaní hudby poskytujú vernú reprodukciu s hlbokými, dynamickými basmi. Vhodné sú pre široké spektrum žánrov hudby a spevu. Elegantný, multifunkčný mikrofón zároveň slúži ako ovládač pre iPhone. Stlačením umožňuje prijímať a odmietať prichádzajúce hovory a jednoducho spúšťať a zastavovať prehrávanie, či preskakovať skladby.

Creative HS-930i

Pomocou priloženého adaptéra pre pripojenie k počítaču možno slúchadlá Creative HS-930i ľahko použiť napríklad s notebookom, vďaka čomu môžete komunikovať s priateľmi a známymi bez skreslenia zvuku prostredníctvom služieb Skype, Windows Live Messenger, Google Talk, Yahoo! Messenger a mnohých ďalších, alebo si vychutnávať hudbu. Prevedenie slúchadiel do uší a mäkké, silikónové nástavce (v niekoľkých veľkostiach) výborne izolujú okolitý hluk. Kovový kryt s otočnými koncami umožňuje variabilný spôsob nosenia. Slúchadlá striebornej farby sú ľahučké, iba 12 gramové, majú 1,2 metrový kábel s vodičmi z bezkyslíkatej medi a s pozlátenými 3,5 mm konektormi. Ich kmitočtová odozva je 20 Hz ~ 20 kHz, impedancia 16 ohmov a citlivosť pri 1 kHz je 105 dB/mW.

Creative HS-930i

Slúchadlá Creative HS-930i sú v Európe dostupné v internetovom obchode creative.com/shop za doporučenú cenu 99,99 €. V druhej polovici marca bude tento miniatúrny skvost k zakúpeniu u vybraných predajcov. Výrobca zároveň upozornil, že funkciu ovládania prehrávania hudby na mikrofóne úspešne testoval iba na všetkých telefónoch Apple iPhone. S inými mobilnými telefónmi, netbookmi, PC, notebookmi alebo Macbookmi nemusí fungovať.