Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Creative HQ-1450: slúchadlá inšpirované životom v meste

Creative HQ-1450: slúchadlá inšpirované životom v meste
Marek Šimunek
Creative HQ-1450: slúchadlá inšpirované životom v meste

Okrem množstva noviniek medzi technologickými hračkami, ktoré nám tento rok priniesla medzinárodná výstava IFA 2010 v Berlíne, bol počas tejto výstavy spoločnosťou Creative predstavený nový rad slúchadiel HQ-1450, ktorý za rozumnú cenu prináša vynikajúci výkon a svieže farebné prevedenia, odrážajúce život v meste.

Creative HQ-1450

Podľa vyjadrení Creative sa jej dizajnéri nechali pri navrhovaní nového modelu slúchadiel HQ-1450 inšpirovať životným štýlom v meste. Výsledkom tejto inšpirácie je nový dizajn označený ako Supra-Aural. Slúchadlá sú vyhotovené v štyroch farebných prevedeniach a to bielo-čierne, červené (inšpirované dopravným semaforom), modré (predstavujúce oblohu) a zelené, ktoré by mali interpretovať záhradnú zeleň. Slúchadlá sú vytvorené z ľahkých kompozitných materiálov a kryty uší sú obšité pohodlnou koženkou. Nastaviteľný čelenkový držiak vám zabezpečí pohodlné nosenie a nerušené počúvanie vašej obľúbenej hudby.

Creative HQ-1450

Okrem dizajnu na nových slúchadlách zaujme aj plochý kábel o dĺžke 1,2 m, ktorý sa nezamotáva a na konci je vybavený 3,5 mm pozláteným stereo audio konektorom. O dostatočný výkon a čistú reprodukciu sa postará dvojica len 30 mm reproduktorov s neodymiovými magnetmi. Frekvenčný rozsah Creative HQ-1450 je od 20 Hz do 20 kHz a impedancia je 32 Ohmov. Nové slúchadlá Creative HQ-1450 budú dostupné od polovice septembra za odporúčanú cenu 29,99 EUR.