Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo všetko pribudne na streamovacej službe Disney+ v júli?

Čo všetko pribudne na streamovacej službe Disney+ v júli?
Zdroj | The Walt Disney Company
Michal Spiegel
Čo všetko pribudne na streamovacej službe Disney+ v júli?
Zdroj | The Walt Disney Company
Zdroj | The Walt Disney Company

Disney+ sa na Slovensku spustilo pred približne mesiacom a už teraz je jasné, že si streamovacia služba získala svojich fanúšikov. Na čo všetko sa môžeme tešiť na streamovacej službe tento mesiac?

Not Okay

29. júl

Danni Sandersova je ctižiadostivá spisovateľka bez priateľov, romantických vyhliadok a čo je najhoršie bez followerov. Rozhodne sa preto predstierať na Instagrame výlet do Paríža aby posilnila svoj vplyv na sociálnej sieti. Keď mesto svetiel zasiahne desivý incident, Danni sa nevedomky zamotáva do ešte väčšej lži než si kedy dokázala predstaviť. Nový film od Disney o hrozbách internetu.

Under the Banner of Heaven

27. júl

Pôvodný seriál V mene nebies na motívy krimi bestselleru Jana Krakauera sleduje skutočné udalosti, ktoré viedli k vražde Brandy Wright Laffertovej a jej malej dcérky na predmestí Salt Lake Valley v Utahu v roku 1984. Zatiaľ čo detektív Jeb Pyre skúma okolnosti, ktoré vyšli najavo v rodine Lafferetyovcov, odhalí aj hlboko pochovanú pravdu o pôvode Cirkvi Ježiša Krista Svätých a násilných dôsledkoch tejto viery.

Santa Evita

26. júla

Toto je príbeh Evy Perónovej po jej smrti. Evitino nabalzamovanie telo si prešlo 22-ročnou púťou, ktorá bola rovnako farbistá ako 33 rokov jej života. Evita zomrela v roku 1952, ale je telo zostalo 3 roky nepochované v očakávaní vybudovania pomníka, ktorý nakoniec nikdy nebol postavený. V roku 1955 bola Perónová vláda zvrhnutá vojenským pučom, ktorého aktéri telo má 19 rokov schovali snahe zabrániť, aby sa stalo symbolom odporu proti režimu.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022

Okrem týchto nových filmov a seriálov, si môžete z noviniek tento mesiac pozrieť dokumentárne seriály o skutočných zločinoch, ako napríklad Captive Audience: A Real American Horror Story, Have You Seen This Man?, City of Angels | City of Death alebo Wild Crime.