Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo si tento mesiac zahráte "zadarmo" s Xbox Game Pass a PlayStation Plus?

Čo si tento mesiac zahráte "zadarmo" s Xbox Game Pass a PlayStation Plus?
Zdroj | Alexander Jawfox
Michal Spiegel
Čo si tento mesiac zahráte "zadarmo" s Xbox Game Pass a PlayStation Plus?
Zdroj | Alexander Jawfox
Zdroj | Alexander Jawfox

S novým mesiacom tu máme aj novú ponuku hier na predplatných službách herných konzol. Čo prináša najnovší PlayStation Plus a Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass

Zdroj | Xbox
Obsah pokračuje pod reklamou

Chivalry 2

Obľubujete stredoveké bitky s mečmi? Potom sa potešíte minuloročnej novinke Chivalry 2, ktorá prináša perfektnú atmosféru priamo z bojiska s originálnym súbojovým systémom.

Medieval Dynasty

Opäť hra zasadená do stredoveku, tentokrát však zameraná na výrobu a manažment. RPG simulácia stredovekej dediny vás naučí prežiť v ťažkých časoch.

The Walking Dead: The Complete First Season

Hra podľa najznámejšieho seriálu o zombie ponúka výbornú príbehovú adventúru od štúdia Telltale Games. Seriál tento rok končí so svojou finálnou 11. sériou.

The Walking Dead: Season Two

Na Xbox Game Pass sa tiež objaví druhá séria tejto úspešnej hry, kde vaše rozhodnutia budú mať vplyv na udalosti a na samotný koniec hry.

Costume Quest

Od 11. októbra bude cez Game Pass dostupná aj hra, ktorá je plná dvojzmyslov a odkazov. Ide o RPG adventúru, v ktorej si vyberiete hrdinu a koledujete počas Halloweenu. Zároveň však musíte plniť rôzne úlohy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Eville

Zaujímavý pokus o multiplayerovú sociálnu deduktívnu hru, v ktorej nikto nevie, kto je dobrý a kto zlý. Cieľom je presvedčiť ostatných, že vy ste ten dobrý. Hra bude dostupná od 11. októbra.

Dyson Sphere Program

Od 13. októbra bude dostupná strategická hra Dyson Sphere Program, v ktorej si budete budovať svoje intergalaktické impérium.

Scorn

Najočakávanejšia hra tohtomesačného Game Passu je horor Scorn, ktorý vychádza 14. októbra a v tento deň bude aj dostupný na Game Passe. Hra skĺbi to najlepšie z filmového Votrelca či z hry Dead Space.

A Plague Tale: Requiem

Ďalšou očakávanou novinkou bude A Plague Tale: Requiem, ktorá vychádza na Game Passe 18. októbra. Ide o pokračovanie akčnej adventúry zasadenej do stredovekého Francúzska 14. storočia plného potkanov a pliagy.

PlayStation Plus

Zdroj | PlayStation

Hot Wheels Unleashed

Obsah pokračuje pod reklamou

Zbierajte, stavajte dráhy a pretekajte v arkádových závodoch založených na svete angličákov Hot Wheels. Nechýba podpora pre hru viacerých hráčov na rozdelenej obrazovke.

Injustice 2 

Tvorcovia Mortal Kombat sa vracajú do sveta komixov DC. Vyberte si jednu z ikonických postáv alebo superzloduchov a bojujte. Nechýba opäť podpora offline aj online multiplayeru.

Superhot

Výborná FPS hra, v ktorej sa čas pohybuje iba vtedy, keď sa pohybujete vy. Minimalistické spracovanie, jednoduchý nápad a skvelá hrateľnosť, ktorú si užijete s VR headsetom.