Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo prináša Xbox Game Pass a PlayStation Plus v septembri 2022?

Čo prináša Xbox Game Pass a PlayStation Plus v septembri 2022?
Zdroj | Luis Villasmil
Michal Spiegel
Čo prináša Xbox Game Pass a PlayStation Plus v septembri 2022?
Zdroj | Luis Villasmil
Zdroj | Luis Villasmil

Dve predplatné služby dvoch konkurenčných spoločností. Na čo sa môžeme tešiť v rámci Xbox Game Pass a PlayStation Plus v septembri?

Predplatné služby hýbu svetom a Sony aj Microsoft bojujú o priazeň hráčov rovnakými spôsobmi. V rámci svojich predplatných služieb hráčom ponúkajú každý mesiac niekoľko titulov „zadarmo“, zväčša 1-2 veľké tituly doplnené o hry vytvorené menšími štúdiami. Na čo sa teda môžu hráči tešiť tento mesiac?

Zdroj | PlayStation
Obsah pokračuje pod reklamou

PlayStation Plus

Need for Speed Heat 

PS4

Need for Speed Heat ponúka pouličné arkádové závody – cez deň Speedhunter Showdown, oficiálna schválená súťaž a v noci ilegálne pouličné závody. Súčasťou je samozrejme tuning vozidiel.

Granblue Fantasy: Versus

PS4

Štúdio Arc System Works prináša univerzum Granblue Fantasy na PlayStation v akčnej bojovej hre. Granblue Fantasy: Versus obsahuje bohatý výber postáv, z ktorých každý má jedinečný bojový štýl. Obsahuje tiež RPG režim. Hru môžete hrať sólo alebo kooperatívne.

Toem

PS5

Z graficky zaujímavejších hier bude na Plusku nádherná hra o expedícii, v ktorej budete veľa fotografovať a prechádzať sa relaxačnou kreslenou krajinou.

Táto ponuka je k dispozícii pre predplatiteľov základného balíčku Essential. Pre tých, čo majú zakúpené predplatné Extra, budú k dispozícii navyše tituly Deathloop, Assassin’s Creed Origins, Watch Dogs 2, Dragon Ball Xenoverse 2, Spiritfarer: Farewell Edition, Chicory: A Colorful Tale, Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5, Alex Kidd in Miracle World DX, Rabbids Invasion: The Interactive TV Show, Rayman Legends a Scott Pilgrim vs. The World: The Game.

Zdroj | PlayStation
Obsah pokračuje pod reklamou

Nakoniec sú tu ešte predplatitelia služby Premium. Tí dostanú od 20. septembra prístup ku klasickým hrám Syphon Filter 2, The Sly Collection, Sly Cooper: Thieves in Time , Bentley’s Hackpack, Toy Story 3 a Kingdom of Paradise.

Xbox Game Pass

Gods Will Fall 

  1. september

Vydajte sa do boja proti samotným božstvám v tomto dobrodružnom epose. Vy a vaši kolegovia keltskí bojovníci ste poslednou šancou pre ľudstvo. Chopte sa palcátu, otestujte si oštep a naostrite svoju sekeru, aby ste mohli bojovať s hroznými beštiami a prisluhovačmi, ktorí prebývajú v pekelných krajinách.

Double Kick Heroes

16. september

Cestujte po postapokalyptických diaľniciach a bojujte so zombie a milíciami vo svojom Cadillacu – Gundillacu. Divoká hra, ktorá kombinuje strieľačku s rytmickou akciou plnou metalu.

Thrillville

  1. september

Leto sa nemusí nikdy skončiť, keď si postavíte svoj zábavný park. Môžete robiť všetko od dizajnových horských dráh až po motokáry, hrať minigolf na vlastných ihriskách a pripojiť sa k priateľom k ich zábavným parkom.

Portal 2

Obsah pokračuje pod reklamou

16. september

K dispozícii bude aj jedna z herných klasík logického žánru. Výborný príbeh, skvelý level dizajn a originálne hádanky s portal zbraňou, ktorá vás zabaví na hodiny.