Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo prináša Xbox Game Pass a PlayStation Plus v lete 2022?

Čo prináša Xbox Game Pass a PlayStation Plus v lete 2022?
Zdroj | Alexander Jawfox
Michal Spiegel
Čo prináša Xbox Game Pass a PlayStation Plus v lete 2022?
Zdroj | Alexander Jawfox
Zdroj | Alexander Jawfox

Dve predplatné služby dvoch konkurenčných spoločností. Na čo sa môžeme tešiť v rámci Xbox Game Pass v júli a čo prinesie augustové PlayStation Plus?

PlayStation Plus

Zdroj | PlayStation.Blog

Yakuza: Like A Dragon

PS4, PS5

Akčná RPG, kde sa budete môcť vypracovať na rebríčku japonskej mafie. Okrem zaujímavej príbehovej kampane, vás čaká aj samotné mesto Tokio, ktoré ponúka arkádové hry či 50 rôznych subpríbehov.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Cross-Gen Deluxe Bundle

PS4, PS5

Najznámejší skateboardista na svete a jeho výborné hry si môžete zahrať v rámci jednej epickej HD kolekcie. Nebude chýbať režim pre dvoch hráčov či výborný soundtrack doplnený o nové skladby.

Little Nightmares

PS4

Ponorte sa do Little Nightmares, temného príbehu, ktorý vás konfrontuje s vašimi detskými strachmi. Budete hrať za postavu Six, ktorej budete pomáhať uniknúť z obrovského tajomného plavidla.

Xbox Game Pass

Zdroj | Xbox

As Dusk Falls

19. júl

Originálna interaktívna dráma, ktorá skúma spletité životy dvoch rodín počas tridsiatich rokov. Rozhodnutia, ktoré urobíte, budú mať silný vplyv na životy postáv v tomto nekompromisnom príbehu o zrade a obetovaní.

Sins of a Solar Empire: Rebellion

21. júl

Ovládajte vesmírne impérium v hre Sins of a Solar Empire: Rebellion, ktorá ponúka strategickú hru v reálnom čase.

Watch Dogs 2

19. júl

Preskúmajte obrovský a dynamický otvorený svet, ktorý ponúka neuveriteľné množstvo herných možností, kde budete hrať za šikovného hackera.

MotoGP 22

21. júl

120 jazdcov, viac ako 20 oficiálnych okruhov a všetko vzrušenie z oficiálneho motorkárskeho šampionátu. MotoGP 22 pre všetkých milovníkov motocyklov.

Torment: Tides of Numenera

21. júl

Preskúmajte Zem o miliardu rokov v budúcnosti vo vedecko-fantasickom prostredí Numenera. Objavte deviaty svet postavený na kostiach vyhynutých, no vyspelých civilizácií a zanechajte v ňom svoju vlastnú stopu.

Inside

29. júl

Jedinečná nezávislá adventúra Inside ponúka temnú plošinovku poháňanú príbehom, ktorá kombinuje intenzívnu akciu s náročnými hádankami. Výborný umelecký štýl, ambientný soundtrack a znepokojujúca atmosféra.