Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo je to LOVE a aké benefity s týmto balíkom získate v čase Vianoc?

Čo je to LOVE a aké benefity s týmto balíkom získate v čase Vianoc?
Zdroj | Pixabay
TECHBOX
Čo je to LOVE a aké benefity s týmto balíkom získate v čase Vianoc?
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

All-in-one je obľúbený spôsob, ako mať všetko po ruke. Najlepším príkladom je smartfón, ktorý dnes hravo nahradí viacero zariadení. Rovnako je veľmi praktické mať všetky služby od jedného operátora. Takto máte na jednom mieste, v jednej faktúre, hlasový paušál s mobilným internetom, pevný internet v domácnosti, ale aj televíziu.

Orange presne na tieto potreby myslel a pripravil flexibilný balík LOVE. Určite ste už o ňom počuli, ale viete čo všetko môžete vďaka nemu získať?

Čo je balík Orange LOVE?

LOVE nie je paušál, ide o balík spojených služieb, v ktorom získate mobilný hlasový paušál a pevný internet, k čomu si môžete pridať aj Orange TV. Vďaka tejto kombinácií môžete mať všetko od jedného operátora jednoducho a bez starostí.

O tom, že práve takýto spôsob vám najviac vyhovuje vie Orange vďaka pravidelným prieskumom, ktoré si necháva vyhotoviť nezávislými agentúrami. Ich výsledky už dlhšie potvrdzujú trend poukazujúci na to, že najradšej chcete mať mobil, pevný internet aj televíziu od jediného operátora. Posledný prieskum dokonca ukázal, že takto uvažuje už 65 % opýtaných. Až 61 % Slovákov pritom považuje spájanie služieb mobilnej a pevnej siete do balíkov za výhodné.

Orange už dnes vie poskytnúť okrem mobilnej siete, služby pevnej siete pre viac ako 97 % slovenských domácností. Mať všetko v jednom je lákavé.

Na získanie balíka LOVE vám stači splniť jednoduchú podmienku. Potrebujete mať nový, resp. existujúci paušál Go, Go Data alebo Go Yoxo v hodnote aspoň 15 € a zároveň ľubovoľný pevný internet od Orangeu. Ak si k balíku LOVE pridáte aj TV od Orangeu, získate ďalšie výhody.

Aké výhody vám prinesie LOVE?

Výhod je hneď viacero.  Mimoriadne atraktívna je možnosť získať extra zľavu na nákup akéhokoľvek zariadenia, alebo si môžete uplatniť až 10 % zľavu z poplatku za paušál. Ako ste už určite postrehli, dát nie je nikdy dosť, však? Dvakrát viac dát získate k svojim paušálom vy aj vaši blízki v skupine Navzájom zadarmo. V prípade služby spojenie dát získate tiež 50 % zľavu.

Pevný internet od Orangeu môže byť tiež lacnejší. Pri 24 mesačnej viazanosti to môže urobiť až 73,50 € (program Home Optimal). Zľavu si viete uplatniť znížením mesačného poplatku, ale aj na preplatenie zmluvnej pokuty u operátora, od ktorého odchádzate. V rámci aktuálnej vianočnej ponuky dokonca dokážete získať pevný internet bez inštalačných alebo aktivačných poplatkov, vďaka čomu ušetríe od 9,90 do 19,90 €.

Ak si k LOVE pridáte Orange TV, dostanete ďalšie 3 GB dát k paušálu pre vás a vašich blízkych, TV archív, TV na cesty a 2 tematické balíky podľa výberu grátis. Že je tých výhod veľa? Je. A užiť si ich môžete všetky! Aby ste presne vedeli, čo dostanete, dajme si príklad.

Praktický príklad výhod balíka LOVE:

Čo získate v balíku LOVE, ak sa rozhodnete pre Paušál Go 20 € + internet Optimal Fiber + Basic TV+? Cez prehľadný web Orangeu sme to vyskúšali za vás.

V prípade, že si vyberiete paušál Go 20 €, bežne by ste mali nekonečné volania, 2 GB dát v mobile a nekonečné SMS. S balíkom LOVE však máte až 4 GB dát a zľavu 132 € (!) na nové zariadenie, alebo 10 % zľavu z paušálu.

Optimal Fiber je najpredávanejší internet na doma od Orangeu. Ponúka neobmedzené dáta s 300 Mbit/s rýchlosťou sťahovania a 30 Mbit/s odosielaním. S LOVE naň získate extra zľavu 73,50 €, čo je mesačne 3,50 € po dobu 21 mesiacov.

Basic TV+ vám prinesie 48 programov, z nich až 33 v HD kvalite. Vďaka balíku LOVE dostanete k paušálu ešte 3 GB dát navyše.

Pozrite si

Orange Vianoce = pre každého niečo? Ako a čo získate?

Za vybraný balík LOVE tak nebudete platiť 48 € mesačne (Paušál Go 20 €, 15 € Home Optimal, 10 € Basic TV+ a 3 € set-top box), ale len 41 €.

Získate pritom dvojnásobok dát k paušálu, 2x viac dát pre vašich blízkych v skupine Navzájom zadarmo, 10 % zľavu z ceny paušálu, 50 % zľavu za službu Spojenie dát, TV archív zadarmo a balík HBO na 1 mesiac. WOW, takto výhodný je balík LOVE.

Perfektné je, že takto si viete poskladať LOVE presne podľa svojich požiadaviek aj z pohodlia domova. Webstránka Orangeeu vás prevedie jednotlivými službami, prehľadne vám zobrazí čo dostanete a ukáže benefity za balík LOVE. V prípade, že chcete LOVE čo najskôr, necháte na seba telefonický kontakt a do 48 hodín sa vám z Orange ozve expert, pomôže pripraviť najvýhodnejšiu ponuku podľa potrieb vašej domácnosti.

Zdroj | Pixabay

Pripomíname, že Orange aktuálne spustil veľkú Vianočnú súťaž, kde sa hrá o 64 smart televízorov Samsung QLED a 64 elektrických kolobežiek Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Do súťaže sa zapojíte jednoducho, stačí ak si od 22. októbra do 16. decembra 2021 aktivujete v Orangei nový paušál, internet, televíziu, alebo balík služieb LOVE, prípadne si predĺžite aspoň jednu službu, ktorú už v Orangei využívate, resp. si k nej zoberiete nové zariadenie.

Žrebuje sa každý týždeň o 7 kolobežiek a 7 televízorov. Po nákupe, výmene alebo predĺžení zmluvy dostanete súťažnú SMS, na ktorú odpoviete textom HRAM. Po odpovedi ste automaticky zaradení do žrebovania. Veľa šťastia!

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Orange Slovensko.