Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo je to funkcia GroupWatch na Disney+ a ako pozvať svojich priateľov?

Čo je to funkcia GroupWatch na Disney+ a ako pozvať svojich priateľov?
Zdroj | Philips
Michal Sobek
Čo je to funkcia GroupWatch na Disney+ a ako pozvať svojich priateľov?
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Ako už isto viete, od 14. júna sa streamovacia služba Disney+ konečne dostala aj do nášho regiónu. Dnes si predstavíme jednu z jej funkcií s názvom GroupWatch.

Pozrite si

Ako na Disney+? Všetko, čo potrebujete vedieť od začiatku až do konca

Funkcia GroupWatch bola spustená v roku 2020 a umožňuje sledovať akýkoľvek film na streamovacej platforme Disney+ s priateľmi a rodinou.

GroupWatch teda synchronizuje streamovanie mimo jednej domácnosti, takže všetci budete mať rovnaký zážitok zo sledovania aj keď nebudete pozerať spolu. Každý, koho pozvete, bude musieť mať účet Disney+, aby sa mohol pripojiť.

Zdroj | The Walt Disney Company

GroupWatch môžete spustiť a pripojiť sa k nim pomocou webovej stránky Disney+ alebo mobilnej aplikácie. Počas sledovania môžete ponúkať reakcie v reálnom čase kliknutím na ikonu smajlíka.

Funkcia je k dispozícii aj v mobilných aplikáciách pre iOS a Android. Nakoniec je prístupná cez niektoré set-top boxy a smart televízory. Táto funkcia však nie je podporovaná na hernej konzole Sony PlayStation 4.

Pozrite si

Toto je programová ponuka Disney+ pre Slovensko. Sú v nej aj vaši obľúbenci?

Takto si vytvoríte GroupWatch, ale najskôr skontrolujte jeho povolenie v nastaveniach:

  • Prihláste sa do svojho účtu Disney+
  • Vyberte film alebo seriál, ktorý chcete sledovať
  • Kliknite na ikonu GroupWatch na titulnej stránke

  • Kliknutím na tlačidlo plus (+) pozvite rodinu a priateľov

  • Zdieľajte prepojenie

Niektorí používatelia hlásili problémy s pripojením k GroupWatch, ale tieto problémy sa dajú ľahko vyriešiť. Ak sa chcete pripojiť ku GroupWatch, musíte byť aktívnym predplatiteľom Disney+, neexistuje spôsob, ako to obísť.

V streame cez GroupWatch môže byť naraz iba sedem ľudí. Ak je už prihlásených sedem ľudí, nebudete sa môcť pripojiť. Nemôžete sa pripojiť ku GroupWatch, ktorá už skončila. Nemôžete streamovať titul, ktorý nie je dostupný vo vašej krajine a detské profily nemajú prístup k tejto funkcii. Predovšetkým je určená hlavne pre predplatiteľov v rovnakej krajine.

Zdroj