Čo dokáže inteligentná lampa od Xiaomi?

ZDROJ | Mi.com

Čínsky výrobca Xiaomi už predstavil niekoľko inteligentných výrobkov do domácnosti. Posledným prírastkom v portfóliu tohto giganta sa stala lampa. A čo už môže byť inteligentné na stolovej lampe?

Xiaomi Mi Smart Lamp 01
ZDROJ | Mi.com

Xiaomi Mi Smart Lamp je stolová lampa, ktorá v prvom rade zaujme svojim dizajnom. Podobne ako ostatné produkty spoločnosti aj táto LED lampa ponúka minimalistický dizajn, ktorý sa hodí do kancelárií, ale aj domácností.

Pozrite siZNAČKY | Xiaomi – história a súčasnosť čínskeho tech obra

Inteligencia Xiaomi Mi Smart Lamp však spočíva v možnosti využitia niekoľkých režimov osvetlenia, ktoré sa hodia pre rôzne príležitosti. Lampa totiž môže svietiť v režime sústredenia, detskom režime, režime čítania a v režime pre používanie počítača.

Xiaomi Mi Smart Lamp 09
ZDROJ | Mi.com

Jednotlivé režimy samozrejme môžete nastavovať pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Xiaomi Mi Smart Lamp je totiž vybavená Wi-Fi pripojením a pomocou aplikácie v smartfóne tak môžete ovládať nastavenie intenzity ako aj teploty farby. Príkon lampy pritom podľa výrobcu nepresiahne 6 W. Životnosť LED žiarovky je 25 tisíc hodín.

Xiaomi Mi Smart Lamp 07
ZDROJ | Mi.com

Pozrite siXiaomi Mi Drone – Ultra HD kamera a 3-osová stabilizácia za facku

Samozrejme podobne ako pri iných produktoch čínskej spoločnosti Xiaomi, aj Xiaomi Mi Smart Lamp bude útočiť cenou. Tá je v prepočte niečo viac ako 23 €. Bohužiaľ nie je známe kedy spoločnosť začne svoju inteligentnú lampu predávať.

ZdrojXiaomi

Komentáre k článku