Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo dnes pozerať na streame? The Minions of Midas alebo Transhood

Čo dnes pozerať na streame? The Minions of Midas alebo Transhood
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Čo dnes pozerať na streame? The Minions of Midas alebo Transhood
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Po pár dňoch sa opäť vraciame s našim pravidelným tipom na večerný program na streamovacích službách. Keďže je piatok, máme pre vás rovno dva tipy – jeden seriálový a jeden dokumentárny.

V piatky väčšinou pribúda na streamovacích službách viacero nového obsahu. Dnešný piatok trinásteho nie je výnimkou a zo všetkých noviniek sme pre vás vybrali dve najzaujímavejšie.

Zdroj | HBO GO
Pozrite si

Čo dnes pozerať na streame? Rock and Roll Hall of Fame 2020 Inductions

The Minions of Midas

Seriálová novinka na Netflixe ponúka napínavý triler, ktorý vás chytí a počas šiestich epizód nepustí. Príbeh, inšpirovaný poviedkou od Jacka Londona, sleduje bohatého biznismena, ktorému sa život obráti naruby po tom, čo ho začne vydierať neznáma skupina. Tá od neho žiada obrovskú sumu peňazí. Pokiaľ nezaplatí, začnú zomierať náhodní ľudia.

Španielska produkcia opäť prináša na obrazovky Netflixu zaujímavý seriál, ktorý sa možno zaradí medzi také tituly ako La Casa del Papel (Money Heist) alebo Las Chicas del Cable” (“Cable Girls”).

Pozrite si

Čo dnes pozerať na streame? Hororový seriál Paranormal

Transhood

Druhým titulom je dokumentárny film, ktorý nájdeme na streamovacej službe HBO GO. Natáčal sa päť rokov a sleduje štyri transgenderové deti vo veku 4, 7, 12 a 15 rokov, ktoré vyrastajú v USA v Kansas City.

Film odhaľuje výzvy, ktorým musia tieto deti čeliť a zároveň situácie, ktoré zažívajú ich rodiny. Vyrastanie transgenderových osôb doteraz sfilmované nebolo. Preto pôjde určite o zaujímavý snímok, ktorý sa oplatí vidieť.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze.