Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo dnes pozerať na streame? Silný príbeh 40 Years a Prisoner alebo Mr. Iglesias

Čo dnes pozerať na streame? Silný príbeh 40 Years a Prisoner alebo Mr. Iglesias
Zdroj | HBO GO
Michal Spiegel
Čo dnes pozerať na streame? Silný príbeh 40 Years a Prisoner alebo Mr. Iglesias
Zdroj | HBO GO
Zdroj | HBO GO

December je bohatý na zaujímavé tituly na streamovacích službách. Dnes dávame do pozornosti dva tipy – dokumentárny film 40 Years a Prisoner a vtipný seriál Mr. Iglesias.

40 Years a Prisoner

HBO GO dnes na svojej streamovacej službe uvádza film, ktorý sleduje príbeh Mikea Africa Jr., ktorý sa narodil vo väzení. Jeho rodičia boli zatknutí počas neslávne známej akcii proti radikálnej skupine afroameričanov Move Nine, ktorých členov zatkli v roku 1978.

Krátko po narodení sa matka lúči so svojim dieťaťom a na slobode sa uvidia až o 40 rokov, po dlhoročnom boji syna za oslobodenie svojich rodičov.

HBO servíruje silný príbeh o systematickom rasizme, policajnej brutalite a šikane zo strany štátu vo Filadelfii 70. rokov. Skutočný príbeh si môžete pozrieť na HBO GO.

Pozrite si

Čo dnes pozerať na streame? novinka Davida Finchera Mank

Mr. Iglesias

Pokiaľ máte skôr náladu na niečo oddychovejšie, potom je tu tretia séria Mr. Iglesias, komediálneho seriálu, v ktorom sa stredoškolský učiteľ snaží odomknúť potenciál nadaných študentov, ktorí však nezapadajú medzi ostatných a ani študijné výsledky nemajú ideálne.

Hlavnú úlohu v tomto seriáli hrá populárny komik Gabriel Iglesias, ktorý je známy vďaka svojej šou I’m Not Fat… I’m Fluffy a Hot & Fluffy. Tretia séria tohto komediálneho seriálu pozostáva zo šiestich epizód a je od dnes dostupná na streamovacej platforme Netflix.

Pokiaľ chcete ďalšie tipy na seriály či filmy, ktoré pribúdajú na streamovacích službách, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„, ktoré sa budeme snažiť vydávať na dennej báze. Taktiež si nenechajte ujsť naše pravidelné články top 6 seriálov a top 6 filmov na streamovacích službách.