Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 7.11.2020

Čo dnes pozerať na streame? Rock and Roll Hall of Fame 2020 Inductions

Čo dnes pozerať na streame? Rock and Roll Hall of Fame 2020 Inductions
Zdroj | Rock Hall of Fame
Michal Spiegel
Čo dnes pozerať na streame? Rock and Roll Hall of Fame 2020 Inductions
Zdroj | Rock Hall of Fame
Zdroj | Rock Hall of Fame

Dnešný tip je lahôdka pre každého milovníka rokovej hudby. Stream z udeľovania cien ponúkne HBO na svojej streamovacej službe.

V roku 1983 vznikla organizácia Rock and Roll Hall of Fame Foundation, čiže v preklade sieň slávy Rock and Rollu. Trvalo však ešte niekoľko rokov, kým dostala aj skutočné miesto. Stalo sa ním múzeum , ktoré navrhol svetoznámy architekt I. M. Pei, ktorý napríklad stojí aj za sklenenou pyramídou v parížskom Louvre. Tvar pyramídy má aj budova Rock and Roll Hall of Fame a nájdeme ju v americkom meste Cleveland, kde bola otvorená v roku 1995.

Pozrite si

Čo dnes pozerať na streame? Hororový seriál Paranormal

O nomináciách každý rok rozhoduje 500 expertov z celého sveta vrátane akademikov, novinárov a hudobných producentov. Do siene slávy môže byť hudobník alebo skupina zapísaná až po 25 rokoch od momentu, kedy bola vydaná prvá nahrávka umelca.

A práve HBO GO dáva možnosť sledovať toto podujatie na svojej streamovacej platforme. Tento rok je medzi nominovanými viacero hudobných legiend vrátane Depeche Mode, The Doobie Brothers, Whitney Houston, Nine Inch Nails, The Notorious B.I.G. či T-Rex.

Zdroj | HBO GO
Pozrite si

Čo dnes pozerať na streame? Škandinávsky komediálny seriál Love & Anarchy

Medzi pozvanými hosťami, ktorí sa budú k nomináciám vyjadrovať, sa objaví Jennifer Hudson, Billy Idol, Iggy Pop, Alicia Keys, Adam Levine, Chris Martin, Bruce Springsteen, Ringo Starr, Gwen Stefani či Charlize Theron,

Ak hľadáte skvelý hudobný zážitok na sobotný večer, potom si nenechajte ujsť Rock and Roll Hall of Fame 2020 Inductions. Pre denné tipy na aktuálne seriály a filmy, sledujte naše články „Čo dnes pozerať„.