Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čítačkou kníh Kindle Paperwhite 4 teraz potešíte na Vianoce o 25 % lacnejšie

Čítačkou kníh Kindle Paperwhite 4 teraz potešíte na Vianoce o 25 % lacnejšie
Zdroj | Amazon
Stanislav Vinc
Čítačkou kníh Kindle Paperwhite 4 teraz potešíte na Vianoce o 25 % lacnejšie
Zdroj | Amazon
Zdroj | Amazon

Amazon síce na jeseň predstavil novú, už 5. generáciu svojej populárnej čítačky elektronických kníh Paperwhite, čo však neuberá nič na kvalite tej predchádzajúcej. Tú navyše teraz môžete kúpiť pod stromček ešte lacnejšie.

Čítačka elektronických kníh je skvelým darčekom nielen pre knihomoľov, ale aj tých, ktorí hľadajú cestu späť k čítaniu. Medzi ich silné stránky v porovnaní s papierovými knihami sa radí zanedbateľná hmotnosť, možnosť zmeny veľkosti písma, podsvietenie a samozrejme aj obrovské úložisko, vďaka ktorému môžete so sebou kamkoľvek nosiť pokojne celú vašu knižnicu bez zbytočnej záťaže.

Zdroj | Amazon

Model Amazon Kindle Paperwhite 4 sa radí medzi tie najpopulárnejšie na trhu a niet sa čomu čudovať. V kompaktnom tele s hmotnosťou len 182 gramov ponúka 6“ displej, batériu s výdržou až 6 týždňov a 8 GB úložisko, ktoré bez problémov pojme stovky, až tisícky kníh. Tie môžete do čítačky dostať okrem USB pripojenia aj prostredníctvom Wi-Fi.

Pozrite si

Namiesto knihy dajte pod stromček rovno celú knižnicu v čítačke e-kníh

Čítačka vďaka certifikácii IPX8 odolá aj vode a to vrátane ponorenia do hĺbky 2 metrov po dobu 60 minút. Ak by vám aj čítačka spadla do bazéna či vane, s najväčšou pravdepodobnosťou to prežije, čo sa o bežných knihách samozrejme nedá povedať.

Zdroj | Amazon

Ak čítačku kupujete pre niekoho blízkeho, knihy mu do nej môžete posielať aj prostredníctvom mailovej služby Kindle. Zakúpenú elektronickú knihu stačí odoslať ako prílohu zo schválenej e-mailovej adresy na e-mailovú adresu zaregistrovanú v čítačke Kindle. Rodičov a starých rodičov tak môžete počas celého roka zásobovať novými knihami aj na diaľku.

Čítačka Amazon Kindle Paperwhite 4 dorazila na náš trh pôvodne s cenou 159 €. Aktuálne ju už ale kúpite so zľavou 25 %, resp. v prípade niektorých e-shopov ešte lacnejšie. Aktuálny vývoj cien nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.