Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Circle SideBar: jednoduchá a zároveň efektívna bočná lišta

Circle SideBar: jednoduchá a zároveň efektívna bočná lišta
Marek Hudák
Circle SideBar: jednoduchá a zároveň efektívna bočná lišta

Začiatkom mesiaca sme vám predstavili aplikáciu Ivy, ktorá ponúka bočnú lištu s množstvom nastavení. Ako priamy konkurent je tu Circle SideBar, ktorý však nie je úplne zadarmo.

Novinka s jednoduchými nastaveniami je rozložená na dve hlavné záložky. Hneď na úvod je možné nakonfigurovať umiestnenie špúštača kruhovej bočnej lišty a jej hrúbky pri okraji, konkrétne koľko pixelov vám zoberie zo zvolenej časti displeja.

 

Podobne si nastavíte aj jeho výšku a umiestenie. Potom sa už iba stačí presunúť do voľby požadovaných aplikácií. V záložke „Apps“ nájdete všetky nainštalované aplikácie, ktoré je možné vložiť do bočného panelu.

Pozrite si

Ivy: bočná lišta s bohatou ponukou odkazov a iných skratiek

 

Výhodou Circle SideBar je jej rýchla odozva a štýl voľby aplikácií. Jednoduchým „zatočením“ polovičného kolesa vám systém premietne všetky vybrané aplikácie. Ani ich väčší počet neuberá na prehľadnosti.

Autori žiaľ všetky funkcie v bezplatnej verzii nesprístupnili a za ich dostupnosť budete musieť zaplatiť 1,99 eura. Jedná sa hlavne o možnosť usporiadania zvolených aplikácií či hier v zozname.

 

Circle SideBar ma milo prekvapil aj po skúsenosti s Ivy. Tvorcom by som však vytkol nutnosť platby za vloženie kontaktov a iných odkazov nevzťahujúcich sa na spustenie aplikácie a strohé nastavenie v porovnaní s bezplatným konkurentom.

 

Stiahnuť aplikáciu

 

Zdroj