Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Chladnička LG InstaView vie toho oveľa viac, ako len chladiť a mraziť

Chladnička LG InstaView vie toho oveľa viac, ako len chladiť a mraziť
Zdroj | LG
Richard Pliešovský
Chladnička LG InstaView vie toho oveľa viac, ako len chladiť a mraziť
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Technologickí nadšenci si dnes môžu vybaviť kuchyňu naozaj high-endovými spotrebičmi. Už tradične medzi nimi nechýba spoločnosť LG. Na veľtrhu IFA 2020 v Berlíne predstavila novú sériu InstaView Door-in-Door, ktorá prináša rozšírenú ponuku funkcií, ale aj kladie dôraz na zdravie používateľa.

Technológia InstaView Door-in-Door umožňuje pohľad do chladničky bez toho, aby ste ju museli otvoriť. Stačí na to jednoduché gesto dvojitým dotykom na predné sklo. Nový model je vybavený hygienickým systémom UVnano.

Zdroj | LG

Využíva ultrafialové svetlo, ktoré generuje niekoľko LED diód. Vďaka ich vlnovej dĺžke sú schopné fungovať ako čistiaci systém bez akýchkoľvek chemikálií – automaticky, každú hodinu, alebo podľa vlastného nastavenia. UVnano takto dokáže eliminovať až 99,99 % vírusov a baktérií prítomných v kvapalnom skupenstve.

Pozrite si

WashTower od LG mení spôsob prania a sušenia bielizne

Nová séria bude vybavená technológiami LINEAR Cooling a DoorCooling +. Minimalizujú výkyvy teploty a lepšie distribuujú vnútorný okruch studeného vzduchu. Craft Ice je systém, ktorý vyrába hustejší sférický ľad. Ten sa topí pomalšie, takže vydrží dlhšie.

Zdroj | LG

LG vylepšil inteligentnú správu ThinQ. Táto technológia sa vie postarať s tvrobu a spravovanie nákupných zoznamov, pomáhať pri varení a vie dokonca poradiť aj pri čistení spotrebičov. Vždy keď do chladničky položíme novú potravinu, resp. vyberieme ju z nej, systém ju automaticky rozpozná a s pomocou umelej inteligencie dokáže navrhnúť recepty, nastaviť rúru na predhrev, či dokonca aj zvoliť ideálny program v umývačke riadu. Ešteže táto chladnička nie je v spojení s toaletou, zrejme by vám vedela vypočítať vhodný počet útržkov papiera.

Zdroj | LG

Chladničky LG InstaView Door-in-Door okrem pokročilých technológií prinášajú funkčný dizajn, ktorý dobre zapadne do všetkých kuchýň vďaka jeho minimalistickému a čistému vzhľadu. Patentované spracovanie povrchovej úpravy na zadnej vnútornej stene, Metal Fresh, dodá novému spotrebiču exkluzívny vzhľad.

Zdroj | LG

Spoločnosť nám zatiaľ neposkytla informácie o cenách, konkrétnych modeloch ani dátum uvedenia na trh.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.