Chcete unikátny iPhone 12?

ZDROJ | Caviar

Našim čitateľom ruskú spoločnosť Caviar nemusíme špeciálne predstavovať. Naposledy sme o jej upravených iPhonoch písali začiatkom decembra a už tu máme od nich ďalšiu ponuku. Nebojte sa, ani tentoraz to nebude lacné.

Caviar prináša zaujímavú sériu iPhonov venovaných zakladateľovi Apple. Nová edícia dostala meno Jobs 4. Smartfóny majú upravené logo na zadnej strane, v ktorom sa nachádza kúsok z čierneho roláka Steva Jobsa, na spodnej časti vidieť jeho neprehliadnuteľný podpis.

Edícia Jobs 4 odkazuje aj na 10. výročie iPhonu 4. K jeho dizajnu sa Apple po rokoch vracia najnovšími modelmi série iPhone 12.

Najlacnejšiou verziou je model Jobs 4 Black, ktorý je vyrobený z titánu. Zaplatíte zaň od 6 490 dolárov (128 GB verzia).

ZDROJ | Caviar

Model Jobs 4 White vás vyjde od 7 060 dolárov. Je vyrobený z kompozitného materiálu G-10 a s logom z rýdzeho striebra 925.

ZDROJ | Caviar

Tretím modelom v ponuke je zlatý iPhone – Jobs 4 Gold za 8 910 dolárov.

ZDROJ | Caviar

Posledným modelom je Jobs 4 1St. Má titánový povrch s tmavou spodnou časťou, akú mal pôvodný Apple iPhone 4. Tento model je bez podpisu Steva Jobsa, stojí od 7 030 dolárov.

ZDROJ | Caviar

Pozrite siChcete maximálne súkromie? Caviar vyrába iPhone 12 Pro bez fotoaparátov

Ak vás niektorý z modelov série Jobs 4 zaujal, poponáhľajte sa. Z každej verzie (farby a kapacity pamäte) je vyrobených len 10 kusov.

Ak sa vám zdá, že k iPhone od Caviar vám ešte niečo chýba, máte pravdu. Nech bol Steve Jobs akýkoľvek čudák, rozhodne nechodil bosý – jeho obľúbené tenisky boli New Balance. Tie vraj sám navrhol a skicu poslal priamo šéfovi spoločnosti New Balance.

ZDROJ | Caviar

New Balance 991 od Caviar-u majú na sebe kúsok roláka od Steva a titánovú doštičku s mottom Think Different. K dispozícii je len 30 párov, cena za pár je 1 830 dolárov.

ZDROJ | Caviar

ZdrojCaviar

Komentáre k článku