Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Chcete SIM kartu s kreditom zadarmo? Tesco ich rozdáva k nákupom

Chcete SIM kartu s kreditom zadarmo? Tesco ich rozdáva k nákupom
Zdroj | Tesco mobile
Tomáš Šmidák
Chcete SIM kartu s kreditom zadarmo? Tesco ich rozdáva k nákupom
Zdroj | Tesco mobile
Zdroj | Tesco mobile

Mobilný operátor Tesco mobile spustil zaujímavú akciu. Ku každému nákupu nad 5 €, v ktorejkoľvek predajni Tesco, máte možnosť získať SIM kartu Bodka s kreditom 3,90 € úplne zadarmo. Treba sa však poponáhľať.

Karta Bodka je aktuálne to najzákladnejšie čo vie operátor svojim zákaznikom ponúknuť. Pokiaľ však využijete akuálnu akciu a dostanete ju s nabitým kreditom 3,90 €, môže ísť o vcelku dobrú ponuku. Tento kredit Vám pri aktuálnej sadzbe vystačí na 100 minút volania alebo 100 SMS. Môžete si tak „zadarmo“ vyskúšať spoľahlivosť a fungovanie operátora. V prípade, že si kartu ponecháte, viete využiť niekoľko výhod a balíčkov, ktoré vám k nej Tesco mobile ponúka.

Pozrite si

Tesco mobile Bodka poráža 4ku, je lacnejšia!

Jednou z nich je dvojnásobok dát za dobitie kreditu. V praxi to znamená, že ak si mesačne zaplatíte 6€ za 1500 MB dát a v tom istom mesiaci si dobijete aj kredit, dostanete ďalších 1500 MB navyše.

Zdroj | Tesco Mobile

Ďalšou výhodou je možnosť dobitie kreditu cez Tesco Clubcard. Pokiaľ máte vo vašej aplikácií peňažné poukážky v hodnote napríklad 2 €, môžete si nimi priamo zvýšiť kredit v dvojnásobnej hodnote v tomto prípade o 4 €. Zaujímavý je tiež balíček Nekonečno, ktorý Vám po aktivácií poskytne 1 GB dát, neobmedzené volania a SMS do všetkých sietí v SR na 30 dní, len za 15 €.

Zdroj | Tesco mobile

Pokiaľ hľadáte niečo viac, v rovnakom období môžete prísť do predajne Tesco pre SIM 10 GB, či SIM kartu Nekonečno s 50 % zľavou. Akcia platí od 16.3.2022 do 5.4.2022 alebo do vypredania zásob.

Pozrite si

Aký rýchly je internet od Orangeu a v čom prekvapí Orange TV?

Tesco mobile je partnerským produktom spoločností TESCO STORES SR a O2 Slovakia. Predaj sa uskutočňuje v predajnej sieti Tesco a spoľahlivosť poskytovaných služieb je zabezpečená využívaním O2 siete. Bol uvedený na telekomunikačný trh v decembri 2009, odkedy nadväzuje na úspešné pôsobenie v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie. Na Slovensku sa primárne orientuje na poskytovanie predplatených služieb. Aktuálne má už vyše 250 000 zákazníkov.

Zdroj