Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Chcete si vylepšiť zvuk v obývačke? Tento soundbar teraz kúpite o 34 % lacnejšie

Chcete si vylepšiť zvuk v obývačke? Tento soundbar teraz kúpite o 34 % lacnejšie
Zdroj | Sony
Stanislav Vinc
Chcete si vylepšiť zvuk v obývačke? Tento soundbar teraz kúpite o 34 % lacnejšie
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Soundbar je ideálnou cestou, ako si rýchlo, pomerne lacno a bez nevzhľadného ťahania káblov a montáže ďalších reproduktorov môžete vylepšiť zvukový zážitok pri sledovaní televízie, resp. filmov a seriálov. Ak patríte medzi priaznivcov audio výrobkov od Sony, soundbar Sony HT-X8500 si teraz môžete zaobstarať s peknou zľavou vo výške 34 %, teda už od 269 €.

TECH DEALS je pravidelný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Tento soundbar dokáže simulovať 7.1.2-kanálový priestorový zvuk a to aj v kombinácii s technológiami DTS: X a Dolby Atmos. Výrobca sľubuje, že aj keď si reálne do obývačky pridáte iba jeden audio produkt v podobe dlhého soundbaru pod televízor, zvuk budete počuť prichádzať zo všetkých strán, aj zhora. Do priestorového zvuku dokáže soundbar dokonca previesť aj stereo nahrávky.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Sony

Sony HT-X8500 vám pod televízorom nezaberie priveľa miesta. Na šírku má 89 centimetrov, zatiaľ čo na výšku a hĺbku stále príjemných 6,4 a 9,6 centimetra. Vďaka elegantnému čiernemu dizajnu bez problémov zapadne do každej obývačky.

Soundbar môžete zvukom „nakŕmiť“ prostredníctvom HDMI s podporou eARC, ako aj prostredníctvom optického pripojenia alebo aj bezdrôtovo cez Bluetooth. Sony HT-X8500 tak bez problémov využijete aj ako audio systém pre ozvučenie priestoru bez zapínania televízora.

Zdroj | Sony

Sony HT-X8500 nie je práve najnovším kúskom na trhu, no svojimi parametrami sa stále vyrovná aj novším modelom. V pomyselnom súboji s nimi môže mať navrch aj vďaka príjemnej cene. Do predaja totiž pôvodne v roku 2019 dorazil s maloobchodnou odporúčanou cenou 412 €. Aktuálne si ho však môžete zaobstarať so zľavou 34 % už za cenu 269 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.