Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 8.3.2022

Chcete prejsť na OLED TV? Tento 55“ model teraz kúpite o tretinu lacnejšie

Chcete prejsť na OLED TV? Tento 55“ model teraz kúpite o tretinu lacnejšie
Zdroj | LG
Stanislav Vinc
Chcete prejsť na OLED TV? Tento 55“ model teraz kúpite o tretinu lacnejšie
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Technológia OLED sa pomaly, ale isto udomácňuje aj v obývačkách a z roka na rok postupne klesá aj jej cena. Špičkový 55“ OLED televízor od LG so zaujímavými parametrami vďaka tomu teraz kúpite o zhruba tretinu lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Reč je o modeli LG OLED55B1, ktorý dorazil na trh začiatkom minulého roka. Po stránke parametrov je ale pripravený prakticky na akúkoľvek výzvu, či už sa tešíte na pozeranie filmov, alebo aj hranie hier.

Zdroj | LG

LG OLED55B1 ponúka 55“ OLED panel so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, ktorá v spojení s technológiami NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium a podpore ALLM a eARC poteší najmä hráčov. Dostupnosť režimu Game Optimizer, ktorý inteligentne prispôsobuje obraz hrám, je samozrejmosťou.

Pozrite si

Minuloročná vlajková loď Motorola moto g100 je o takmer 200 € lacnejšia!

Televízor je plne pripravený aj na obraz s vysokým dynamickým rozsahom pod záštitou formátov HDR 10 Pro a Dolby Vision IQ, ktorý zas po stránke ozvučenia dopĺňa priestorové audio Dolby Atmos.

Zdroj | LG

Televízor je postavený na operačnom systéme webOS, ktorého súčasťou sú prakticky všetky obľúbené aplikácie od Netflixu a YouTube cez Twitch, Spotify a Amazon Prime Video až po aplikácie lokálnych poskytovateľov IPTV služieb. Televízor by mal byť plne pripravený aj na službu HBO Max, ktorá v našich končinách štartuje už dnes.

LG OLED55B1 dorazil pôvodne na náš trh s maloobchodnou odporúčanou cenou 1 509,00 €. Aktuálne si ho už môžete kúpiť s výraznou zľavou za cenu od 999,00 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.