Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Chcete AirPods Pro za zlomok pôvodnej ceny?

Chcete AirPods Pro za zlomok pôvodnej ceny?
Richard Pliešovský
Chcete AirPods Pro za zlomok pôvodnej ceny?

Viete aký je rozdiel medzi prvou a druhou generáciou AirPods Pro? Pri odpovedi sa zapotí aj expert na audio, alebo výrobky Apple. My vieme, že rozdielov nie je toľko, aby to ospravedlnilo fakt, že musíte zaplatiť minimálne 50 eur navyše.

AirPods Pro prvej generácie majú všetko čo od špičkových slúchadiel ikonického výrobcu očakávate. Špičkový dizajn, perfektný zvuk, na 100 % vyladené všetky funkcie a dlhú výdrž na jedno nabitie.

Nechýba funkcia  funkcia aktívneho potláčania hluku (Active Noise Cancellation). O ten sa starajú dva mikrofóny v každom slúchadle, ktoré pracujú so softvérom analyzujúcom okolie. Aby filter hluku fungoval spoľahlivo, slúchadlá majú v balení tri rôzne silikónové koncovky. Okrem ANC máte k dispozícii režim Transparentnosť, kedy nestratíte zvukový kontakt s okolím.

Obsah pokračuje pod reklamou

Adaptívny ekvalizér automaticky vyladí nízke a stredné frekvencie podľa tvaru vášucha používateľa. Zosilňovač má široký dynamický rozsah, poradí si s basovými tónmi od 20 Hz.

V slúchadlách sa nachádza čip H1, známy z AirdPods 2. generácie, vďaka nemu je možné aktivovať Siri hlasom. Prenos zvuku má na starosti Bluetooth 5.0.

Výdrž slúchadiel je 4,5 hodiny pri aktívnom a 5 hodín to pri vypnutom ANC. S dobíjaním v puzdre sa výdrž na jedno nabitie vyšplhá (v prípade počúvania hudby) na 24 hodín. Pri telefonovaní je to zhruba 18 hodín. Päť minút nabíjania zabezpečí jednu hodinu počúvania hudby. Púzdro sa dá nabíjať bezdrôtovo, alebo cez proprietárny konektor Lightning, alebo bezdrôtovo. AirPods Pro sú odolné voči potu a vode podľa IPX4.

Keď prišli na trh Apple AirPods Pro, predávali sa za 279 eur. Dnes je táto cena nižšia. Dajte si však pozor z akého e-shopu ich plánujete objednať a pre istotu si pozrite skúsenosti používateľov s vybraným obchodom. Zaujímavé ceny nájdete na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.