Chceš aj ty peniaze, ktoré sa ti vrátia späť?

Vernostné a odmeňovacie systémy, či cash back programy sa zvyknú tešiť obľube. Veď kto by nebol rád, keď nakupuje so zľavou alebo získa nejaké to euro naspäť na účet. Dnes pritom bývajú odmeňovacie programy, hlavne tie bankové, pomerne sofistikované a dokonca nemusíš zbierať žiadne body, či rozširovať zbierku svojich vernostných kariet.

 

Ak používaš svoje bankové konto a kartu pravidelne na nakupovanie, nejaká tá zľava sa ti môže hodiť. Práve preto priniesla 365.bank svoj program odmeňovania Peniaze s5.

Pozrite siTak čo? Ty už syslíš?

Jednoducho môžeš vďaka tejto funkcionalite získať nejaké tie peniaze naspäť aj bez toho, aby si na nete hľadal rôzne zľavové kódy, alebo vystrihával časti letákov. Všetky ponuky, kde si môžeš uplatniť zľavu za nákup, nájdeš priamo v aplikácii 365.bank.

V podstate je jedno, či ideš tankovať, kúpiť si novú knihu, o ktorej si počul, alebo len chceš svoju polovičku potešiť novým parfumom, v aplikácii nájdeš zoznam partnerov a tiež to, akú veľkú zľavu môžeš získať.

Pozrite siKto by už dnes za účet platil?!

Každá zľava pritom platí nejaké obdobie, takže ešte predtým, ako sa vyberieš na nákup si zľavu priamo v aplikácii aktivuješ a následne už len za nákup zaplatíš kartou, alebo prostredníctvom svojho telefónu vďaka podpore Google Pay.

Ak si aj ty kajnšmetke a nechceš peniaze len tak rozhadzovať, môžeš si zľavy posielať priamo na svoje Syslenie. Toto automatické sporenie, ktoré ti pomôže ušetriť viac, ako si kedy vedel ušetriť sám ti bude vďaka posielaniu peňazí z nákupov u partnerov programu rásť ešte rýchlejšie, ako doposiaľ.

Pozrite siInteligentný vie byť aj tvoj zostatok!

Namiesto toho, aby sa ti drobné zbierali na účte, môžeš si nastaviť pravidlo, podľa ktorého sa ti tieto peniaze budú automaticky pridávať do Syslenia. No povedz, nie je to nádherné?

Takže sa aj ty vykašli na letáky, radšej chráň lesy a svoje zľavy získavaj, ako každý moderný človek priamo vo svojom telefóne. Garantujem ti, že ak to raz vyskúšaš, nebudeš už chcieť inak.

Komentáre k článku