Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

CES 2015 | Nadčasová posteľ ponúka oddych a sníma aj váš spánok

CES 2015 | Nadčasová posteľ ponúka oddych a sníma aj váš spánok
Terézia Miková
CES 2015 | Nadčasová posteľ ponúka oddych a sníma aj váš spánok

V rámci spoločnosti ReST Performance je ReST Smart Bed debutom, ktorý bol predstavený v týchto dňoch na CES 2015 v Las Vegas v rámci kategórie produktov v oblasti wellness a zdravia.

ReST Smart Bed

Na snímanie vašich spánkových návykov používa, ako inak, rôzne senzory a tzv. inteligentné textílie. Konkrétne sa jedná o polovodičové textílie, ktoré umožňujú jej uvoľňovanie a zmršťovanie. Pritom môžu snímať okolitý priestor. A podľa všetkého, táto posteľ nabitá technológiami stále ostáva pohodlná.

ReST Smart Bed

V jej vnútri sa nachádza 18 vzduchových vakov obsahujúcich senzory, ktoré sa prispôsobujú polohe vášho tela. Mnohí by ReST Smart Bed ohodnotili ako inteligentnú vodnú posteľ. Je pravda, že sa prispôsobuje vášmu telu, ale iba preto, aby ste sa cítili pohodlnejšie. Kvalita postele sa dá zhodnotiť až potom, ako sa budete cítiť po niekoľkých nociach. V tom vám, samozrejme, pomôže aj mobilná aplikácia dodávaná s posteľou. Zatiaľ  však, aspoň v rámci CES 2015, sú referencie na tento produkt pozitívne.

ReST Smart Bed

ReST Smart Bed

ReST Smart Bed vám však neponúkne najlacnejší spánok. Na začiatku marca bude na trh uvedená základná verzia, ktorá sa bude pohybovať v cene okolo 5000 dolárov. Neskôr by sme sa mali dočkať aj „queen“ verzie za 7000 dolárov. Bude podobná kráľovskej verzii, v ktorej budú zabudované dva nezávislé meracie systémy.

Už šetríte na drahý spánok?

Foto: Rest Performance, Engadget