Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Celý ekosystém a až 50 % zľavy - Xiaomi otvorilo v Bratislave nový Mi Store

Celý ekosystém a až 50 % zľavy - Xiaomi otvorilo v Bratislave nový Mi Store
Stanislav Vinc
Celý ekosystém a až 50 % zľavy - Xiaomi otvorilo v Bratislave nový Mi Store

Čínska spoločnosť Xiaomi rastie a to nielen z pohľadu predajov smartfónov, ale aj fyzického zastúpenia na Slovensku. Fanúšikovia značky si od dnes môžu obzrieť a nakúpiť produkty z celého ekosystému zariadení Xiaomi už v šiestom Mi Store na našom trhu. Nachádza sa v Bratislave, v nákupnom centre Eurovea.

Spoločnosť Xiaomi dnes o 10. hod. slávnostne otvorila nový Mi Store na Slovensku. Nachádza sa na Pribinovej ulici 8. v Bratislave, na druhom poschodí nákupného centra Eurovea. Nová predajňa privíta zákazníkov bohatou ponukou produktov Xiaomi a špeciálne dnes aj 50 % zľavami na vybrané produkty.

Dnes si tak v novom Mi Store môžete napríklad zakúpiť smartfón Redmi Note 10S namiesto pôvodných 229,00 € iba za 149,00 €. Za pozornosť určite stoja aj bezdrôtovú slúchadlá Mi True Wireless Earphones 2S zlacnené zo 74,90 € iba na 39,90 €. Zľavy sa dočkal aj obľúbený Mi Smart Band 6, ktorý si dnes kúpite iba za 29,90 €.

Nová predajňa však určite stojí za návštevu aj po skončení dnešných zliav. Naživo si v nej totiž môžete obzrieť (a v prípade niektorých produktov aj vyskúšať) rôzne zariadenia od smartfónov cez televízory, až po robotické vysávače a IoT zariadenia. K mnohým zariadeniam si môžete priamo v predajni zakúpiť aj široké portfólio doplnkov, obalov a množstvo ďalšieho príslušenstva.

Xiaomi sa v priebehu druhého štvrťroka 2021 stalo lídrom v oblasti smartfónov, vďaka 70 % medziročnému rastu sa spoločnosti podarilo získať 28 % trhový podiel a predbehnúť tak gigantov ako Samsung a Apple.

Pozrite si

Xiaomi 11T Pro naživo – 120 W nabíjanie HyperCharge na čele špičkovej výbavy

V ešte väčšej miere sa spoločnosti darí na našom trhu, kde patrilo Xiaomi k druhému kvartálu tohto roka až 48 % trhu so smartfónmi. V priebehu júla sa to prejavilo aj na predajoch smartfónov u slovenských operátorov, kde Xiaomi získalo v prípade rebríčkov u operátorov O2, Orangei a Telekome prvé priečky.