Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

CATERPILLAR T20 TABLET - odolný tablet do každého prostredia

CATERPILLAR T20 TABLET - odolný tablet do každého prostredia
Zdroj | CAT
Imrich Maťo
CATERPILLAR T20 TABLET - odolný tablet do každého prostredia
Zdroj | CAT
Zdroj | CAT

Stavebné stroje – áno. Mobilné telefóny – áno. Tablet… Prečo nie? Možno takto nejako si povedali vo firme Caterpillar (alebo skôr Bullitt Group) pri vymýšľaní nového produktu. A vznikol CAT T20, plným názvom CATERPILLAR T20 TABLET.

Zdroj | CAT

Predpokladáte správne, keď si myslíte, že aj v tomto prípade, ako tomu je u smartfónov, ide o zariadenie so zvýšenou odolnosťou. Konkrétne máme na mysli certifikáciu IP67 (voda – jeden meter do 30 minút) a vojenský štandard MIL SPEC 810G. Takže by sa nemal rozbiť, keď vám nechtiac spadne z výšky 1,8 m, a vydržať by mal vibrácie, obliatie tekutinami, slanú hmlu a pod.

Zdroj | CAT

CAT T20 má 8-palcový IPS displej s rozlíšením 800 x 1 200 px, poháňa ho štvorjadrový Intel Atom Z8350, 1,44 GHz a disponuje pamäťami 2 GB RAM a 64 GB ROM. V prípade, že na stavbe, či inde v teréne potrebujete fotiť, alebo uskutočniť videohovor, využijete 5 Mpx hlavný, alebo 2 Mpx predný fotoaparát.

Dátovo sa s ním pripojíte buď do siete operátora, dokonca aj LTE, prípadne využijete Wi-Fi 802.11n. Po ruke je aj Bluetooth 4.1 a dokonca tiež miniHDMI s Video Out výstupom. Energiu tabletu zabezpečuje 7 500 mAh batéria.

CAT T20 pri rozmeroch 220 x 143 x 14 mm váži 650 g, dostupný je za cenu 649 € a… Operačným systémom nie je Android. CATERPILLAR T20 TABLET má predinštalovaný Windows 10. Ak vám ho šéf kúpi do firmy na prácu, určite tým nebude myslieť, aby ste s ním hrali futbal. Aj keď by to asi vydržal.

Zdroj