V Rusku testujeme odolný CAT S60 s termokamerou!

Jeden z najodolnejších smartfónov sme vzali do najväčšej krajiny na svete. CAT S60 sme zobrali na dlhodobý test do Ruskej federácie. Prežije náš dlhodobý test?

RECENZIACat S60 – odolná tehla s termokamerou

Vieme, že jeseň 2016 je nabitá peckami ako nový iPhone 7, alebo správami o vybuchujúcom Samsung Galaxy Note7, no my sme si pre vás pripravili niečo unikátne.

Odolný smartfón CAT S60 sme recenzovali ešte v lete a odniesol si od nás veľmi peknú známku 88%. Telefón prekvapil nielen odolnosťou a vodotesnosťou, ale aj poriadnou výdržou batérie a hlavne termokamerou.

Rozhodli sme sa smartfón otestovať vo viacerých disciplínach a to odolnosť, vodotesnosť, využiteľnosť termokamery, výdrž batérie a celková kvalita smartfónu po dlhodobom testovaní.

cat-s60-moscow1-2

Prečo Rusko? Nielen chladné podnebie a časté zmeny počasia robia z tejto krajiny ideálne miesto na testovanie odolného smartfónu. Časté dažde, sneženie a dlhé prepravovanie dáva bežným smartfónom poriadne zabrať a to najmä čo sa týka batérie. Poznáme to myslím všetci, že keď smartfón najviac potrebujeme, z ničoho nič sa vybije, alebo prestane dobre reagovať.

Pre bežné smartfóny je tiež charakteristické, že po istom čase prestanú fungovať ako na začiatku. Každá spotrebná elektronika sa časom opotrebováva a aj preto sa kupujú nové smartfóny každé 2/3 roky.

Keď však idete do niečoho takého, ako je odolný CAT S60, chcete aby vydržal čo najviac a nikdy vás nenechal, ako sa hovorí, v štichu.

cat-s60-moscow3-2

Pozrite siCat S60 milujú záchranné zložky i stavbári. Vďaka termokamere

Je telefón skutočne odolný? Vydrží niečo pod vodou? Dá sa s ním telefonovať hneď po vytiahnutí z vody? Ako dlho vydrží batéria po niekoľkých mesiacoch používania? Je termokamera skutočne užitočný nástroj, alebo iba lákadlo na zákazníkov?

cat-s60-moscow4-2

Toto sú všetko faktory, ktoré budeme sledovať a otázky, na ktoré sa pokúsime priniesť odpovede. Koncom kalendárneho roka sa môžete tešiť na článok, v ktorom zhrnieme naše dojmy z dlhodobého testovania tohto parádneho smartfónu. Do svidaniya!

cat-s60-moscow2-2

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku