Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

BULLS má prvé elektrobicykle s odnímateľným elektromotorom

BULLS má prvé elektrobicykle s odnímateľným elektromotorom
Zdroj | BULLS
Michal Biznár
BULLS má prvé elektrobicykle s odnímateľným elektromotorom
Zdroj | BULLS
Zdroj | BULLS

Značka BULLS Bikes predstavila trojicu nových bicyklov, ktoré sa môžu pochváliť možnosťou odstrániteľného motora aj batérie, ktoré z nich robia elektrobicykle.

Trojicu nových elektrických bicyklov tvorí horský bicykel Wild Flow RS, cestný Alpine Hawk EVO a tzv. gravel bicykel (kombinácia cestného a horského) Grinder EVO Lite.

Všetky tri novinky od firmy BULLS disponujú systémom Fazua, ktorý tvorí elektrický 250 W motor a 255 Wh batéria, ktoré sa dajú odstrániť. Kým väčšina elektrobicyklov ponúka možnosť vymeniť iba batériu, tento bicykel si takýmto spôsobom môžete pretvoriť na obyčajný bicykel bez pomocného elektrického pohonu, ktorý bicykel zaťaží o 3,3 kilogramy.

Zdroj | BULLS
Pozrite si

Bulls Copperhead Evo AM – nové elektrobicykle pre najnáročnejších

BULLS Wild Flow RS

Elektrický horský bicykel ponúka rám z uhlíkových vláken, ktorý znižuje hmotnosť bicykla na sympatických 19 kilogramov.

Zdroj | BULLS
Pozrite si

Specialized Turbo Levo SL – najľahší elektrobicykel prichádza

BULLS Alpine Hawk EVO

Cestný model ponúkne ešte nižšiu hmotnosť, iba 15 kilogramov a v prípade, že odstránite Fazua motor a batériu, hmotnosť klesne na 11,8 kilogramov. Aj tento model rovnako ak predchádzajúci disponuje rámom z uhlíkových vláken.

Zdroj | BULLS
Pozrite si

Spinciti – elegantný cestný elektrobicykel za prijateľnú cenu

BULLS Grinder EVO Lite

Posledná novinka kombinuje hliníkový rám a uhlíkovú vidlicu. Hmotnosť tohto modelu je preto 16,5 kilogramu, čo je o niečo viac ako pri modeli Alpine Hawk EVO.

Zdroj | BULLS

Pokiaľ vás novinky od BULLS zaujali, bicykle sa dajú predobjednať za cenu, ktorá začína na 4 499 dolároch za model Grinder, 5 799 dolároch pri modeli Alpine Hawk EVO a 5 999 dolároch za Wild Flow RS. Treba uznať, že oproti konkurencii to rozhodne nie je málo. Na druhej strane si treba uvedomiť, že nejde o bežné elektrobicykle, ktoré možno porovnávať s modelmi za 1 000 eur.

BULLS elektrobicykle sa zameriavajú na profesionálnych cyklistov, pre ktorých nejde iba o koníček, ale o každodennú vášeň. Zároveň použité materiály a technológia Fazua sa museli odraziť na výslednej cene.

Zdroj