Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bose začne konečne predávať svoj zvukový golier SoundWear Companion aj u nás

Bose začne konečne predávať svoj zvukový golier SoundWear Companion aj u nás
Zdroj | Bose
Richard Pliešovský
Bose začne konečne predávať svoj zvukový golier SoundWear Companion aj u nás
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Firma Bose predstavila už v minulom roku zaujímavý inovatívny koncept akéhosi zvukového goliera – SoundWear Companion. Ten zabezpečí poslucháčovi diskrétnu reprodukciu hudby pri nepotlačenom vnímaní zvukov z okolia.

Pozrite si

Bose SoundWear Companion – golier so vstavanými reproduktormi

Zdroj | Bose

Bose SoundWear Companion je špeciálne tvarovaný reproduktor so vstavanými stereo reproduktormi. Je vyrobený z pohodlného silikónu, ktorý sa používa v medicíne. Poslucháč si ho položí okolo krku na ramená. Meniče sú umiestnené pod ušami poslucháča a sú úzko smerované smerom hore. Vďaka tomu si reprodukovaný zvuk vo svojej nečakanej kvalite a sile užije len používateľ.

https://youtu.be/HxBVoGcT3k8

Prekvapivá je vraj basová zložka, ktorú by od podobného zariadenia človek nečakal. Spoločnosť Bose však pochybovačom pripomína, že firma má aj iné reproduktory, ktoré hrajú nečakane dobre na svoje malé rozmery. Môžeme spomenúť napríklad Bose SoundLink Mini II. Basový základ zabezpečujú dve basové ozvučnice, ktoré sú vedené naprieč golierom. Tie využívajú firemnú technológiu WaweGuide, známu napríklad z reproduktorov Bose SoundTouch.

Zdroj | Bose
Pozrite si

Bose SoundLink Micro – odolný drobec so super zvukom

Pre koho je vlastne tento zvukový golier určený? V prvom rade pre ľudí, ktorí milujú hudbu, z rôznych dôvodov nechú hlasnou reprodukciou rušiť okolie a sluchátka nemôžu, alebo nechcú používať. Napríklad ľudia v práci, rodič s dieťaťom a podobne. Bose SoundWear Companion týmto osobám sprostredkuje kvalitné a pritom okolie nevyrušujúce počúvanie hudby.

Zariadenie je vybavené technológiou Bluetooth, vďaka čomu sa k nemu možno bezdrôtovo pripojiť z rôznych zdrojov hudby. Používať sa dá s dvoma zariadeniami súčasne. Samozrejme tu nechýba podpora handsfree, takže majitelia si môžu okrem dobrej reprodukcie vychutnať aj kvalitu telefonického spojenia. Napríklad so svokrou.

Bose SoundWear Companion sa zatiaľ v Európe nepredával, ale čoskoro sa to zmení (apríl, máj). Cena zatiaľ nebola stanovená.

Zdroj | Bose
Zdroj