Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bose pridáva slúchadlám Headphones 700 nastaviteľný ekvalizér

Bose pridáva slúchadlám Headphones 700 nastaviteľný ekvalizér
Zdroj | Bose
Richard Pliešovský
Bose pridáva slúchadlám Headphones 700 nastaviteľný ekvalizér
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Najnovší a najvyšší model slúchadiel Bose Headphones 700 dostáva novú a praktickú funkciu nastaviteľného ekvalizéra. Aj keď sa teraz zrejme audiofili chytajú za hlavu, niekedy je dobré upraviť si charakteristiku zvuku podľa seba.

Používatelia slúchadiel známymi vernosťou reprodukcie a výborne zvládnutým aktívnym potláčaním hluku (ANC – Active Noise Cancelling), získavajú možnosť upraviť si zvuk podľa vlastných preferencií a zdôrazniť výšky, stredy alebo basy. Funkcia je dostupná po automatickej aktualizácii firmvéru, ekvalizér si potom nájdu v aplikácii Bose Music.

Pozrite si

ZNAČKY | Bose – spoločnosť, ktorá priniesla revolúciu vo svete audia

Headphones 700 používajú oproti starším generáciám slúchadiel Bose nové meniče a ich zvukové vlastnosti sú vyladené tak, aby si poslucháč vychutnal pokiaľ možno čo najvernejšiu reprodukciu zvuku.

Zdroj | Bose

Bose je priekopníkom technológie ANC. Tá sníma okolité zvuky a pomocou elektroniky ich dokáže potlačiť a tak vytvárať čo najideálnejšie podmienky na počúvanie. Výhoda tejto technológie je zrejmá a dnes nie je exkluzívnou funkciou len pre pilotov helikoptér, ale je dostupná aj pre bežných ľudí pracujúcich v hlučných kanceláriách, turistom v lietadle, či pomáha sústrediť sa počas home-office v domácej karanténe.

Pozrite si

Obľúbené slúchadlá Bose QC35 nahrádzajú Noise Cancelling Headphones 700

Najnovší model Bose Headphones 700 bol predstavený v máji 2019. Slúchadlá využívajú na identifikáciu okolitých zvukov až osem mikrofónov, vďaka čomu sa zlepšilo odrušenie a tiež identifikácia hlasu používateľa v rušnom prostredí.

Zdroj | Bose

Slúchadlá vydržia na jedno nabitie 20 hodín, okrem bezdrôtového prenosu signálu sa môže prenášať aj cez kábel. Nabíjajú sa pomocou USB-C portu, ovládajú kapacitnými ovládačmi (prijatie/ ukončenie hovoru, stlmenie zvuku, regulácie hlasitosti, pozastavenie prehrávania hudby a preskakovanie piesní).

Bose Headphones 700 kúpite na Slovensku za 399 € v striebornom alebo čiernom prevedení.

Zdroj | Bose