Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bohumil Pokštefl - Vylepšili sme postovanie na sociálnych sieťach | TECHTALKS

Bohumil Pokštefl - Vylepšili sme postovanie na sociálnych sieťach | TECHTALKS
Roman Calík
Bohumil Pokštefl - Vylepšili sme postovanie na sociálnych sieťach | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s CEO úspešného startupu Kontentino. Verili by ste, že práve na Slovensku vznikol nástroj, ktorý pomáha značkám a agentúram po celom svete práve so sociálnymi sieťami?

Bohumil Pokštefl je CEO spoločnosti Kontentino, úspešného slovenského startupu, ktorý umožňuje značkám a reklamným agentúram tvoriť efektívnejšie obsah na sociálne siete.

Najväčšou výhodou Kontentino je pomoc nielen v plánovaní, ale najmä v kolaborácii a schvaľovaní obsahu pre sociálne siete. Nápad vznikol v reklamnej agentúre TRIAD ešte v roku 2014 a dnes ho využíva viac ako 3 000 spoločností po celom svete. Bohumil sa ocitol aj v prestížnom rebríčku 30 pod 30 magazínu Forbes.

Aká bola jeho cesta a ako dokázali taký úspech s Kontentino?

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom. Zistíte aj to, na čom Bohumil jazdí. Budete prekvapení 🙂

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Bohumilom Pokšteflom z Kontentino nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.