BlackFriday: Takto nízko ešte Sygic s cenami nikdy nebol!

ZDROJ | Sygic

Zvyšujúca sa frekvencia vianočných reklám naznačuje, že sviatky sa nezadržateľne blížia a s nimi aj presúvanie sa za blízkymi do všetkých kútov Slovenska. Slováci zo Sygicu, ktorému dôveruje viac ako 200-miliónov používateľov na celom svete predstavili jedinečnú akciu na Black Friday a Cyber Monday. Aj vy tak môžete získať doživotnú navigáciu už od necelých desať eur.

https://youtu.be/_38Kkfx1rM8

Ak ste si už prémiovú licenciu slovenskej navigácie Sygic kúpili v minulosti, nemusíte zúfať. V rámci akcie si môžete zakúpiť niektorý z užitočných doplnkov ako napríklad, Head-up display, Dashcam alebo Real View navigáciu. Sygic znížil cenu za každý doplnok na príjemných 2.99 eura.

Na Slovensku bolo v roku 2017 podľa štatistík Ministerstva vnútra SR evidovaných 3,5 milióna vodičov. Ich počet najviac pocítite pri vianočných presunoch za rodinami, počas ktorých vyrazí na cesty väčšina z nich, vrátane sviatočných vodičov.

ZDROJ | Sygic

Investícia do palubnej kamery môže byť pred Vianocami privysoká – s neistým výsledkom. Doplnok Dashcam (2,99 eura) využíva zariadenie, ktoré už vlastníte – váš telefón.

Jednoducho ho pripevníte na čelné sklo, zapnete nahrávanie, prepnete na navigáciu a fotoaparát vo vašom smartfóne spoľahlivo zaznamená všetko dianie na ceste. V prípade kolíznej situácie, môžete záznam uložiť a neskôr použiť pri dokazovaní napríklad pre poisťovňu.

ZDROJ | Sygic

Vianočné návštevy vás môžu zaviesť na nové miesta a zorientovať sa iba s pomocou mapy môže byť náročné. Preto Sygic vyvinul funkcionalitu Real View (2,99 eura), ktorá s použitím rozšírenej reality zobrazuje trasu s použitím kamery vášho telefónu. Trasu tak vidíte v reálnom prostredí, čo ešte viac zjednodušuje orientáciu na neznámych cestách.

ZDROJ | Sygic

V zime sú dni kratšie a šoférovanie v tme častejšie. Ak vám pri nočnej jazde prekáža svietiaci displej z navigáciou, pomôcť vám môže Head-Up displej (2.99 eura). Telefón jednoducho položíte na palubnú dosku a všetky informácie uvidíte v odraze čelného skla.

Stiahnite si navigáciu Sygic ešte dnes pre seba alebo ju darujte ako vianočný darček svojim blízkym. Získate tak prémiovú navigáciu s množstvom užitočných funkcií, vrátane offline máp za zlomok oproti pôvodnej cene. Black Friday zľavy na Sygic GPS navigáciu platia do 27. Novembra a sú platné tak pre smartfóny s operačným systémom Android, ako aj pre smartfóny s iOS.

ZdrojSygic

Komentáre k článku