Big Hunter: lovenie mamuta na displeji vášho smartfónu

Big-Hunter

Zaujímate sa o život z čias oštepov a mamutov? Mobilná hra Big Hunter vám ponúkne rolu lovca, ktorý musí zabezpečiť potravu pre svoju osadu.

Mobilná hra Big Hunter od kórejských vývojárov s miliónmi stiahnutí si zakladá na jednoduchosti a návykovej hrateľnosti.

Menu appky je rozdelené na kvarteto veľkých obdĺžnikov, z ktorých prvý ponúka pokročilé a predovšetkým silnejšie zbrane. Silu klasického oštepu a základné mechanizmy hry je možné si otestovať v takzvanom Campe.

Big-Hunter

Skutočná zábava alebo skôr príbeh hry začína prvým dňom v kampani zameranej na lov mamutov. Samotný deň predstavuje level, ktorý je nutné úspešne dokončiť podľa požiadaviek.

Pozrite siZeměkvíz: oprášte si znalosti zo zemepisu

Big-Hunter

Ako je už zvykom, prvé levely sú ľahké a nemali by ste mať s nimi takmer žiadne ťažkosti. Avšak v leveloch siahajúcich už na prvú desiatku som pocítil zvýšenú náročnosť hry.

Prejavila sa v nutnosti zasiahnuť oštepom presný bod na tele mamuta.. Aj keď sa mi podarilo trafiť všetky požadované miesta, nastal problém s obmedzeným počtom oštepov.

Postupne prídu levely, kde náročnosť nebude spočívať v obmedzenom počte oštepov, ale v časovom limite na skolenie už vyhynutého zvieraťa.

Big-Hunter

Práve v týchto úrovniach som sa snažil maximálne využiť neobmedzený počet oštepov a triafať mamuta do tých istých miest s cieľom získať čo najväčší počet bodov.

Pozrite siMaze Dungeon: nájdite cestu von z komplexného bludiska

Big-Hunter

Hra Big Hunter nie je ale len o hádzaní oštepov či o množstve zbraní, ale aj o správnom ustupovaní, ktoré je nevyhnutné na prežitie. Mamut sa vás nebojí napadnúť a ukončiť tak vaše snaženie.

Big Hunter

Appka síce ponúka 100 levelov v prvej kampani, no už po prvej desiatke som začal pociťovať frustráciu. Je skutočne ťažké nazbierať potrebný počet virtuálnej meny na kúpu lepšej zbrane.

Big Hunter

Samozrejme s tým je spojený systém mikrotransakcií, v ktorom si po zaplatení približne jedného eura môžete zakúpiť vylepšený oštep či novú zbraň.

Big Hunter

Ak vás ale nadmerné opakovanie neodrádza, môžete sa tešiť na príjemné grafické spracovanie a plynulosť pohybov lovca a loveného zvieraťa.

ZDROJ | Google PlayBig Hunter

Big Hunter81%

Veľkosť:
67,25 MB
Platforma:
Android 3.0 a novší, iOS 6.0 a novší
Cena:
0,00 €

Lovenie mamuta v hre Big Hunter je síce zábavné, no stúpajúca náročnosť v jednotlivých leveloch preverí vašu trpezlivosť.

 

Komentáre k článku